Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mwyszomi

Samsung np355e5c-s02pl - kiepska wydajność

Polecane posty

 

Cześć, posiadam laptopa wymienionego w nazwie tematu. Czy faktycznie jest on tak beznadziejny, że nie można na nim w nic pograć? Rozumiem, że np League of Legends nie zadziała, ale żeby w Return to Castle Wolfenstein było 9 fps? Żeby nie dało się grać w Heroes of Might and Magic 3? Neverwinter Nights też nie grywalne. Ba! Mało tego! Przeglądanie Facebooka czy korzystanie z Netflixa to też katorga. Co może być problemem? Aktualnie na lapku jest Windows 10. Procesor to AMD E2-1800 a karta graficzna Radeon 7470m. 4 GB pamięci oraz dysk 500 GB. Laptop podłączony cały czas do gniazda, bo bateria została w innym mieszkaniu. Na YouTube widziałem, że na tym procesorze i tej karcie ludzie grali w gry z 2006-2007 roku, coś musi być nie tak.

 

 

ps. To może być nie ten dział, ale na tapatalku nie mogłem znaleźć bardziej pasującego.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że problemem może być stan dysku twardego. Dobrze by było, żebyś go sprawdził jakimś programem do tego stworzonym. Na przykład CrystalDiskInfo bądź HDTune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jakie dokładnie testy przeprowadzić? Zrobiłem Quick scan HD Tune i wszystkie pola były na zielono

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź, jakie dokładnie testy przeprowadzić? Zrobiłem Quick scan HD Tune i wszystkie pola były na zielono

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


Sorki, że telefonem, ale komputer tak tnie, że nie mogę zrobić screena. d2e61946ed45105425d17aa8366f2024.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...