Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ivor12345

Skrzypiąca spacja

Polecane posty

Zakupiłem tą klawiaturę https://www.morele.net/klawiatura-sharkoon-skiller-mech-sgk1-kailh-brown-1008037/ jest to mój pierwszy mechanik. Po trzech dniach zaczął delikatnie skrzypieć klawisz spacji.

Dzieje się to od czasu do czasu. Czy to jest wada konstrukcyjna, czy się w jakiś sposób dotrze? Oddawać na gwarancję? Ewentualnie jak temu zaradzić?

 

Z góry dziękuję.                                                                                                                                                                                                    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypieć - w sensie?

Co do praktyki: nikt ci nie wymieni mechanika z powodów dźwięków wydawanych przezeń, tudzież nawet nierównomiernego nacisku wymaganego do aktywacji klawiszy (chyba, że kupiłeś coś od Cherry, Ducky, WASD-a, to wtedy, a i owszem), bo wtedy chyba niektóre znane firmy miałyby same zwroty.

Jeśli bardzo ci przeszkadza i kupiłeś przez internet, to zawsze możesz skorzystać z 14-dniowego zwrotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy zawiasik po prostu wydaje takie dźwięki, które na dłuższą metę przeszkadzają. Po zdjęciu klawisza sprawdziłem przełącznik, działa dobrze. Środkowa i prawa część klawisza działa tak samo głośno jak reszta. Poza tym sprzęt jest sprawny. Czy ewentualnie próbować dać tam troszkę jakiegoś smaru, czy innego WD? Czy lepiej nie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...