Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkan

Zowie FK2 - problem z Hz

Polecane posty

Witam, od kilku dni jestem posiadaczem nowego monitora ASUS VG248QE z 144hz. Dzisiaj dopiero to odkryłem, mam problem z polling rate (częstotliwość odświeżania). Myszka nie posiada sterowników, działa na zasadzie pug & play. Jeżeli chciałem ustawić 125, 500 lub 1000 Hz to wystarczyło przy podłączaniu do USB trzymać dane klawisze. Teraz moje aktualna częstotliwość na myszce wynosi 144hz tyle samo co monitor, nie mogę zmienić na 500 czy 1000 Hz. Myślę, że to jest spowodowane nowym monitorem, który właśnie posiada 144hz, ale nie wiem jak ustawić normalną częstotliwość na myszce, a nie taką jaką posiada monitor... Zauważyłem również, że gdy zmienię częstotliwość odświeżania na monitorze na np. 120 czy 100 to automatycznie wtedy myszka również przejmuje takie ustawienia. 

Próbowałem już różnych rzeczy, odinstalowywanie z menedżera urządzeń czy wkładanie w inne porty usb, jednak nadal nie skutku. Może po prostu jest jakieś inne obejście, aby po prostu myszka nie pobierała danych z monitora, tylko aby można było ustawić własną częstotliwość na myszce jaką ona dysponuję.

Będę wdzięczny za wszelkie porady, wskazówki. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...