Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2017

Bonusy

2. Kod do serwisu eTutor na 3 miesiace nauki języka angielskiego (wartość 99 zł)

1. Kody do World of Tanks o sumarycznej wartości 70 zł.

Pełne wersje

2. Chaos on Deponia PL/EN (DRM-free + Steam)

1. Assassin's Creed Rogue PL/EN (Uplay)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Rogue (dobrze, że nie "trójka", bo ta była za darmo na UPlayu). Bardzo się cieszę, tylko chyba zapomnieliście o Black Flagu. Wydany był wcześniej, więc powinien mieć pierwszeństw :( Czyżby dalej tak dobrze się sprzedawał, że Ubi nie chce dać licencji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 2real4game napisał:

AC Rogue (dobrze, że nie "trójka", bo ta była za darmo na UPlayu). Bardzo się cieszę, tylko chyba zapomnieliście o Black Flagu. Wydany był wcześniej, więc powinien mieć pierwszeństw :( Czyżby dalej tak dobrze się sprzedawał, że Ubi nie chce dać licencji?

Coś jest na rzeczy z tym Black Flagiem, bo jak był Humble Bundle z Assassinami, to tej gry chyba też nie było w żadnym progu.

Ja właśnie czekam na Black Flag, ale Rogue też przytulę. I tak jeszcze muszę przejść poprzednie części, więc jest co robić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech dają Asasysna którego chciałbym ograć, a komp w naprawie i czeka przecież Beyond... ale Rouge'a chętnie ogram jak będę miał jak bo lubię te klimaty i wiadomo to przecież Asasyn. Co do Deponii kompletnie mnie ta gra nie przekonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Chaos on Deponia, to podziękuję ale nie.  Ale za Assassin's Creed Rogue PL to mi przypasowało, a już miałem kupować na własną rękę, a tu patrze jest w CD-A git. Dziękuję bardzo. :)

Idąc tym tropem to pewnie niedługo Black Flag i potem Unity. Fajnie, fajnie. Aż dziw że cena ta sam. o_O:D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z pełnej wersji Assassins Creed: Rouge. Gre co prawda wcześniej już miałem, a z okazji dołączenia tego pełniaka do CDA postanowiłem zagrać od nowa. I moim zdaniem ta część jest jedną z lepszych jeśli chodzi o fabułę i głównego bohatera. Grało mi się w to swego czasu z dużą przyjemnością. Teraz kiedy odpaliłem od nowa i w sumie nie bardzo pamiętam już o co chodziło znowu czerpię satysfakcję z rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem z AC-Rogue jestem bardzo zadowolony, przyznam szczerze że wcześniej nie śledziłem tej gierki i nie miałem pojęcia że to ACIVBF tylko w innych klimatach pogodowych reszta prawie taka sama.

Póki co gra mi ślę luks i oceniam gierkę na 8/10. Olałem na razie główny wątek i pływam po morzach i łupie statki i poluje. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...