Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

Problem z Internetem Orange(Neostrada)

Polecane posty

Mam problem z Internetem. Mam Neostradę. Problem polega na tym, że zrywa mi połączenie wi-fi. Tzn, połączenie jest, full zasięg, ale jak wezmę test prędkości to pokazuje 0,01 Mb/s albo w ogóle nie pokazuje downloadu. Gdyby tak było cały czas to bym uznał, że ikona która pokazuje zasięg ma jakiś błąd i jestem za daleko od routera, ale jak podejdę metr bliżej to jest ok i jak wrócę na miejsce to też jest ok, czasem już na dłużej, a czasem tak co chwilę. Czy to wina routera czy systemu (Win10)? Czy może jeszcze coś innego... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podbić temat bo problem nadal istnieje i jest denerwujący. Zgłaszałem problem do Orange, przyjechał nawet technik, ale stwierdził tylko, że na jego testach jest wszystko ok. Nie umiał wyjaśnić w czym leży problem. Prawdopodobnie problem dotyczy tylko jednego komputera, chociaż ciężko to stwierdzić bo raz prędkość jest 0, a za sekundę jest taka jak powinna być. Problem jest też z pingami które szaleją tak samo jak prędkość. 

speedtest.jpg

 

EDIT Dziś na wifi prędkość bliska zeru albo maksymalnie na najniższym progu, a na kablu prędkość maksymalna. Pewnie coś z modemem tylko czy da się to jakoś naprawić bez wymiany modemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...