Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiro

Ubuntu 16.04 - brak dźwięku

Polecane posty

Cześć wam. Chwilowo muszę korzystać z laptopa siostry (Dell Vostro 15, 5000 series), na którym to zainstalowany jest wspomniany w temacie Linux (mój komputer jest obecnie w domu, a ja jeszcze przez kilka dni jestem w moim studenckim mieszkaniu). Zostawiła mi go bo uznała, że może mi się przyda, także uznałem, że fajnie, może obejrzę na nim jakiś film, posłucham muzyki, taki podstawowe sprawy, nie mam przez te dni nic konkretnego do zrobienia. Nie jestem jednak za bardzo obeznany w tym systemie i dlatego zdziwiłem się kiedy wczoraj dźwięk działał pięknie, dzisiaj rano też, po czym wyszedłem do sklepu, wracam...dźwięku nie ma. Po prostu. Słuchawki działają, sprawdzałem na telefonie, także to raczej nie jest problem z nimi ani z portem: nie działa też głośnik. Wchodzę w ustawienia dźwięku i jak wcześniej były tam jakiś opcje do wyboru (musiałem zmienić głośniki>słuchawki) tak później było coś podpisane jako "puste wejście", a teraz nie ma nic. Żadne restarty, przechodzenie w tryb uśpienia, wyłączenie komputera, nic nie pomogło. Ja z Linuxa normalnie nie korzysta, jednie kiedyś trochę w szkole, ale i tam ledwo, ledwo. Wiecie co może się dziać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...