Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2017

BONUS

1. Kod rabatowy do sklepu OtherTees o wartości 10 zł.

PEŁNE WERSJE

4. Eurofighter Typhoon EN (Steam)

3. Holy Potatoes! A Weapon Shop?! EN (Steam)

2. Beyond Good & Evil PL/EN (DRM-FREE + Uplay)

1. Assassin's Creed Chronicles: India PL/EN (Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good & Evil to fajna gra tylko szkoda, że już posiadam, na Uplay i na Steamie i na gogu chyba też mam. Pozostałych gier nawet nie kojarzę po tytule, więc się nie wypowiem i czekam na głównego pełniaka. Pismo i tak kupię bo lubię publicystykę i recki i dział technologiczny. A co do gier to nie mam po co narzekać, bo mam w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak na pewno od Ubisoft. W końcu jest napisane PL i ENG, czyli drm free+uplay. Swoją drogą dobrze, że daliście Beyond Good & Evil (grę mam na Steamie oraz Uplay) w polskiej wersji, w dystrybucji cyfrowej jest tylko po angielsku, a polska edycja została dawno wycofana z obiegu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy BG&E PL jest przystosowane do działania na nowych systemach? Pamiętam, że były problemy z instalatorem i wersja premierowa oraz z różnych tanich serii nie działały. Na wiele wypróbowanych przeze mnie działała tylko wersja z serii Power Play. Dlatego jestem ciekawy czy macie "dobrą" wersję na waszej płytce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie mini afery jaka kiedyś się rozkręciła przy okazji Bioshocka z serii pomarańczowej ekstraklasyki. Swego czasu Obie części Bioshocka zostały wydane ocenzurowane - pozbawione krwi.

Ponieważ chciałem sobie ponownie przejść obie części a posiadam zarówno te wydania z pomarańczowej ekstraklasyki jak również wersje wydane z CD-ACTION - stąd moje pytanie: Czy Bioshock dołączony do nr 09/2015 CDA oraz Bioshock 2 z nr 02/2016 są wersjami ocenzurowanymi czy "normalnymi"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...