Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kazeshini

Jak podłączyć drugi monitor ?

Polecane posty

Cześć. Wiem może to wyglądać banalnie i być proste w rozwiązaniu, ale jak do tej pory nie wiem jak to zrobić. Nie, wiem jak podłączyć drugi monitor żeby zadziałał. 

Moja karta to MSI GeForce GTX 1060 podpięty jest główny monitor pod DVI Dell U2412M. Chcę podłączyć drugi Dell P1911 i nie wiem jak. Mam kabel VGA - HDMI i nie działa, podłączam przez przejściówkę VGA - DVI i też nie działa. Ktoś wie jak to zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI-VGA nie zadziała z żadnym typowym sprzętem komputerowym. (nadal zastanawiam się do czego on został w ogóle stworzony... gdzieś czytałem plotki, że niby z PS3 ma działać)

Pasywna przejściówka DVI-VGA nie zadziała, to ona nie konwertuje sygnału cyfrowego na analogowy a jedynie zmienia kształt złącza, a GTX1060 nie przesyła w ogóle sygnału analogowego. Czytaj: przejściówka wymaga złącza DVI-I, a karta posiada tylko DVI-D.

Aby podłączyć monitor VGA potrzebujesz aktywnego konwertera sygnału cyfrowego na analogowy (z HDMi lub DisplayPort), ponoć mniej problematyczne są te DisplayPort, np. http://allegro.pl/adapter-konwerter-z-displayport-dp-do-vga-d-sub-i6438404560.html. Ale ten Dell to nie ma czasem DVI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...