Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil20447

Karty kolekcjonerskie na steamie.

Polecane posty

Karty otrzymujesz po prostu za granie w grę (zwykle jedna karta co ok. pół godziny ciągłej gry). Każda z gier ma narzuconą z góry liczbę kart, które możesz otrzymać (np. jeśli gra ogółem na 8 kart do zdobycia, to możesz otrzymać maks. 4) - wyjątkiem są gry F2P, gdzie karty otrzymujesz za wydawanie w nich pieniędzy. Nie wszystkie gry mają dostępne karty.

Jeśli nie możesz w ogóle zdobywać kart, to najprawdopodobniej masz ograniczone konto na Steamie: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-IAGK-7663

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego ograniczenia. Jedynym (zakładając, że nie miałeś żadnych banów i podobnych) ograniczeniem jest to, że nie możesz mieć ograniczonego konta Steam. Sprawdź w swoim ekwipunku, czy te karty tam nie leżą - możliwe, że z jakichś powodów nie dostałeś powiadomień. Jeśli nic tam nie ma, to skontaktuj się z pomocą techniczną Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to dzięki wam wszystkim bardzo za pomoc właśnie udało mi się aż cztery karty w payday 2 dostać tylko dziwne jest to że brat w 2 godziny dostał 5 a ja musiałem prawie 6 godzin grać żeby te 4 dostać.Tak więc jeszcze raz bardzo wam dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może grałeś krótkimi sesjami w tę grę? Karty najszybciej dropią jak się gra jednym ciągiem (pomijając czasem pojawiający się błąd, że karta dropi chwilę po zakończeniu gry; teoretycznie możnaby było szybko włączać i wyłączać grę by dropić karty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...