Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Revil

Niska Wydajność Nowego Komputera

Polecane posty

Witam, posiadam od niedawna nowo zakupiony komputer podzespoły: i5 6500 , Gtx 970, 8GB Ram Hyperx, Windows 7 Professional 64 bity , zasilcz chiftec 500W, Gigabite B150M-D3H, SSD Adata 128 GB oraz jakiś dysk talerzowy (1TB). Sterowniki do karty graficznej są zaktualizowane, a mimo to osiągi tego zestawu mnie nie zadowalają (GTA V Wysokie Ustawienia Bez Wygładzania Krawędzi i tym podobnym 20-50 FPS, zejście na niższe detale nic nie daje, ilość FPS nie rośnie oraz nie spada) może jest to spowodowane rozdzielczością monitora 1920x1200?

W wszystkich grach wydajność (patrząc na testy identycznych zestawów komputerowych) jest o wiele wiele niższa pomocy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor podłączony do Gtx a jeśli chodzi o temperatury to procesora ok 50-60*C grafiki też mniej więcej taka sama, a i dodaje takie coś chyba się przyda w dalszej pomocy

daa.png

Niestety miałem teraz problem z zalogowaniem się do social clubu w gta więc dałem screena z innej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GTA w ustawieniach masz wyłączone cienie w wysokiej rozdzielczości i rozszerzone skalowanie dystansu renderowania oraz nie masz przesadnie wysoko ustawionej zwiększonej odległości cieni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...