Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hackerek

Jaki internet na wsi?

Polecane posty

Witajcie. W mojej wsi nie ma internetu światłowodowego, a ja mam mobilny t-mobile 25 gb/miesiąc średnia prędkość 15 mb/s. Więc używam internetu bardzo często do yt i gierek internetowych. Internet zawsze kończy mi się przed odnowieniem limitu. Więc nie wiem gdzie mogę wziąść nielimitowany internet z niezłą prędkością. Interesuje mnie oferta cyfrowego polsatu. Mam 2 oferty http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/oferta-internet.cp?packageName=pakiet-24&cpClient=false&offerType=ODU i http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/oferta-internet.cp?packageName=pakiet-24&cpClient=false&offerType=ODU czym różnią się obie oferty? I czy po zużyciu limitu danych będę miał dalej internet bez limitu danych? Z jaką prędkością będzie dany internet, z taką samą jak z limitem czy z mniejszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś tylko jeden link (ale za to dwa razy), więc trudno porównać.

Ten limit jest poza zasięgiem LTE. W zasięgu LTE internet jest nielimitowany (przynajmniej w teorii, bo w umowie mogą być jeszcze jakieś kruczki, że po przekroczeniu jakiejś ilości danych prędkość drastycznie spada, ale to musisz sobie sprawdzić w regulaminie).

Mniej lub bardziej nielimitowany internet oferują wszyscy Polscy dostawcy, przy czym często brak limitu jest tylko w zasięgu sieci LTE. Tzn. jeśli nie jesteś w zasięgu LTE, to masz jakiś tam ustalony limit. To musisz sobie doczytać w regulaminach poszczególnych dostawców. W każdym bądź razie najlepiej wybrać takiego, który ma u Ciebie zasięg LTE (to można sprawdzić sobie na mapkach zasięgu operatorów na ich stronach internetowych), a nie jakiejś starszej technologii. Oczywiście musisz mieć również odpowiedni modem/router, który z tej technologii potrafi skorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...