Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Która gra "wygrała" E3 2017?

Najlepszy tytuł tegorocznego E3?  

765 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy tytuł tegorocznego E3?

    • A Way Out
      32
    • Anthem
      56
    • Assassin's Creed: Origins
      42
    • Battlefield 1: W imię cara
      3
    • Beyond Good & Evil 2
      85
    • Call of Duty: WWII
      20
    • Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
      7
    • Days Gone
      8
    • Destiny 2
      2
    • Detroit: Become Human
      7
    • Dishonored: Death of the Outsider
      4
    • Dragon Ball FighterZ
      14
    • Far Cry 5
      17
    • FIFA 18
      5
    • Forza Motorsport 7
      6
    • God of War
      23
    • Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
      3
    • Kingdom Hearts 3
      2
    • Life is Strange: Before the Storm
      20
    • Metro Exodus
      120
    • Monster Hunter World
      14
    • Mount & Blade II: Bannerlord
      23
    • Need for Speed Payback
      3
    • Ori and the Will of the Wisps
      10
    • PES 2018
      0
    • Project Cars 2
      3
    • Sea of Thieves
      4
    • Shadow of the Colossus
      11
    • Skull & Bones
      3
    • South Park: The Fractured But Whole
      10
    • Spider-Man
      29
    • Splatoon 2
      1
    • Star Wars Battlefront II
      22
    • State of Decay 2
      0
    • Super Mario Odyssey
      31
    • Śródziemie: Cień wojny
      25
    • The Crew 2
      5
    • The Evil Within 2
      7
    • The Last Night
      8
    • Total War: Warhammer II
      6
    • Tropico 6
      2
    • Uncharted: Zaginione dziedzictwo
      3
    • Vampyr
      10
    • Wolfenstein II: The New Colossus
      47
    • XCOM 2: War of the Chosen
      6
    • Xenoblade Chronicles 2
      2
    • Yakuza 6/Kiwami
      2


Polecane posty

Beyond Good & Evil 2 kupiło mnie (i jak widzę wielu innych) zwiastunem, ale tak naprawdę to najbardziej czekam na Life is Strange, Metro i Vampyra. W sumie szkoda, że nie oddałem na tego ostatniego głosu, bo ma 0% :c
Niech ktoś odda na niego głos proszę : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałbym na Beyond Good & Evil 2, gdyby pokazali konkrety, a nie sam teaser, który nie pokazuje nawet wstępnego kształtu gry.

Dlatego moim zdaniem targi wygrywa nowy Wolfenstein. Poprzednia odsłona była dla mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem,

a i najnowsza część zapowiada się smakowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyny ciekawy tytuł to "A Way Out". Bardzo ciekawe wykorzystanie splitscreena - poziomy, pionowy, czasem jedna część ekranu jest większa, na jednej części cutscenka gdy na drugiej obaj gracze wyważają drzwi. Chętnie przejdę z kimś w coopie.

Reszta gier to głównie odgrzewane kotlety. Beyond Good & Evil 2 nijak nie przypomina pierwszej części, a i informacji o samej grze prawie nie było; Anthem wydaje się nudne - taka rozgrywka z ładnymi widoczkami w stylu gier MMO, zapewne mnóstwo pustych przestrzeni - nie ma co się napalać; Wolfenstein to kolejny Wolfenstein - nic odkrywczego, zapewne dobra gra, ale znowu to samo; trailer Metro: Exodus był jak strzelanka na szynach - niby sterujemy postacią, ale nie mamy wpływu na nic. Pewnie finalna gra pozwoli na nieco więcej swobody, ale trailer zupełnie nie zachęca; Asasyn może się udać, ale poczekajmy na premierę - duża gra i może być problem z dopracowaniem produkcji, skoro już mniejsze Asasyny miały problemy na początku. Czekam na prequel Life is Strange, ale to gra od innej ekipy, więc nie spodziewam się niczego szczególnego; sequel tworzy ekipa od jedynki i to jego będę z utęsknieniem wypatrywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak uważają? Też zagłosowałem na Metro, bo lubię tę serię, oraz lubię czytać uniwersum. Sama gra ma być kontynuacją książki, a fabuła została napisana przez autora książki Dmitrija Glukhovsky'ego.

Czemu uważasz, że jest przeciętna. Zaczynasz dyskusję, a nie dajesz żadnych argumentów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyborem najlepszej gry targów miałem niezły problem, bo nowy Assasin's Creed  zapowiada się znakomicie, dobrze też rokują Beyond Good Evil 2 oraz Metro Exodus, ale zdecyodwałem się na grę A Way Out z prostej przyczyny - ciekawe zastosowanie coopa w tej grze, czegoś takiego wcześniej nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowego Asasyna bo liczę, że będzie lepszy niż poprzednie, to samo z Far Cry 5. Beyond: Good&Evil 2 niech tylko nie idzie drogą Two Souls i będzie dobrze. A zagłosowałem na Tropico 6 bo mam niedosyt El Presidente i jaram się tym, że już niedługo wyjdzie kolejna część cyklu który pozwala zarządzać Republiką Bananową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...