Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prox0123

Problem z "blokada klawiszy"

Polecane posty

Witam, od dlugiego czasu mam problem z blokujacymi sie klawiszami kiedy gram lub cos pisze. Dokladniej opisujac sytuacje wyglada to np tak - w momencie pisania "wyglada to tak" klawiatura blokuje sie na jednym z klawiszy a tekst wyglada w ten sposob -"wyglada tooooo...." i do momentu kiedy nie klikne jakiegos innego klawisza komputer bez przerwy powtarza klawisz na ktorym sie zablokowal.

Przy pisaniu nie odbija to sobie jeszcze tak wielkiego pietna jak np przy graniu, naleze do zapewne waskiego grona graczy ktore w grach moba i np rts'ach poruszaja ekran klawiszami "wsad" co owocuje np uciekaniem ekranu w najmniej oczekiwanym momencie.

Historia mojej walki z tym jest juz dosc dluga i skonczyly mi sie juz pomysly, zaczynajac od glupotek jak zmiana gniazda usb na inne, zmiana klawiatury na inna, a nawet calkowitego formatowania dysku i postawienie systemu od nowa mam juz za soba, zaczynam sie martwic ze moze to byc jakies uszkodzenie fizyczne np elementu plyty glownej ale ma nadzieje ze ktos z osob czytajacych to da mi jeszcze jakies rady odnosnie tego problemu.

Prosze o wasze pomysly odnosnie tego skad problem moze sie brac, nie mam juz pojecia co jeszcze moge zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...