Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Duffy

Framework 3.0

Polecane posty

Mam duży problem z Framework 3.0. Zrobiłem dzisiaj format i zainstalowałem Windows XP SP2. Zainstalowałem kilka programów (xfire, gadu-gadu, rockstar games social club itp.), a także frameworki i zauważyłem, że framework 3.0 gryzie się z xfire i rgsc (a jest on niezbędny, aby uruchomić GTA IV dlatego bardzo mi zależy, aby go mieć). Gdy włączę xfire, czy też rgsc cały system się zawiesza, a gdy próbuję gdzieś kliknąć słyszę tylko jakiś dźwięk i trzeba restartować kompa. Gdy kasuję framework'a 3.0 problem znika i mogę normalnie korzystać z xfire (a z rgsc nie, bo wymaga framework'a i tu jest pies pogrzebany).Jeżeli ktoś ma jakieś porady to proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rgsc nie możesz zaktualizować poprzez ściagnięcie patcha z ich strony? xfire też zobacz czy na ich www nie ma wersji pod .F 3.0 może...

poza tym czy nie miałeś w czasie instalacji frameworka pytanie czy ma obsługiwać też starsze niż 3.0 aplikacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rgsc nie da rady tak aktualizować, ale jak wcześniej robiłem format to 3.0 mi się zainstalował bezproblemowo, i wszystko działało jak należy. Co do xfire'a mam najnowszą wersję jaką można ściągnąć z ich strony, ale nie ma na tej stronie żadnej wzmianki o którymkolwiek z framework'ów. Co do instalacji to o nic mnie nie pytano w jej trakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz wcześniejsze frameworki czy tylko ten?

wcześniej tj przed formatem pewnie najpierw miałeś 1.0 potem 1.1... i przez to jak program korzysta np z 2.0 to był uruchamiany mimo wszystko przez wersję 2.0, bo niestety niektóre rzeczy we frameworkach nie są kompatybilne wstecz w pełni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...