Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JasonBourne

UFO: Aftermath

Polecane posty

Problemik

Gdy włączam grę, introsy i menu strasznie mi skaczą, a gdy dam "Graj" to gra wywala do pulpitu. Pamiętam że miałem ten problem na starym kompie i rozwiązaniem było wejść w "Konfigurację" ale tu jest to niemożliwe, ponieważ nie daje się jej włączyć, mam tylko info stylu "Wystąpił problem z aplikacją.... Wysyłaj/Nie wysyłaj".

Czy ma ktoś rozwiązanie? Czy wadą mogą być nowe sterowniki do grafiki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system? Bo ja grając na XP SP3 gdy ustawiałem tryb zgodności na inny system to miałem dokładnie ten sam problem.

Poza tym przychodzę z własnym problemem :D

Zdarzało wam się, aby zanikały tekstury przedmiotów w plecakach postaci? Bo u mnie to normalne. Nie jest to upierdliwe, bo zarys przedmiotu (kwadraty, prostokąty) widać, ponadto pojawia się opis gdy zatrzymam kursor na itemie. Ale czasami znikają mi przyciski od ukrywania/pokazywania levelów planszy (na ekranie taktycznym, na górnej krawędzi ekranu, takie paski :D), a to już jest upierdliwe bo muszę cyrklować z podchodzeniem do krawędzi mapy i dwuklikiem na portret żołnierza.

Wiecie co z tym zrobić?

Uprzedzam: sprawdzałem wszystkie kombinacje zgodności, ustawień graficznych w grze (łącznie z jej restartem) i w sterownikach, ponadto posiadam najnowsze stery do grafy.

Radeon X1950 Pro GeCube 512MB, GeIL Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz, Pentium Dual Core E2140 1.6 GHz, Asus P5B-Plus Intel P965, WinXP SP3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało wam się, aby zanikały tekstury przedmiotów w plecakach postaci? Bo u mnie to normalne. Nie jest to upierdliwe, bo zarys przedmiotu (kwadraty, prostokąty) widać, ponadto pojawia się opis gdy zatrzymam kursor na itemie. Ale czasami znikają mi przyciski od ukrywania/pokazywania levelów planszy (na ekranie taktycznym, na górnej krawędzi ekranu, takie paski ), a to już jest upierdliwe bo muszę cyrklować z podchodzeniem do krawędzi mapy i dwuklikiem na portret żołnierza.

noniewiem

Nie grałem za długo w AS ponieważ w okolicach gdy do przybycia pierwszego statku-matki miałe 3 godziny, gra mi się wyłączała. :P

Co do systemu, mam XP Pro, ale... właśnie odkryłem coś dzinego z SP, mianowicie - jego brak x( Czyżbym zapomniał o czymś po formacie? :P

Dam znać jak to sprawdzę :P

v1r00z

Celeron 3.06

2x 512MB RAM DDR2

ASUS 3650 HD SILENT - stery - 8.541.0.0

Stery nie są najnowsze, ponieważ na najnowszych mam problemy z CS:S-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...