Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartekx33

Zacinanie się gier w laptopie.

Polecane posty

Mam jeden problem, mianowicie w grze Grand Theft Auto San Andreas, po paru sekundach gry dostaję ścinkę na jakieś 5 sekund. Gdy grę mam w oknie, to dostaję ścinki, a gdy mam ją w pełnym ekranie to po paru sekundach wywala mnie do pulpitu. Chciałbym się dowiedzieć co jest tego przyczyną. Dodam jeszcze, że pare dni temu tak się nie działo. Teraz zaczęło coś wariować.

Laptop: Samsung RC730

Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000

Procesor: Intel Core i7-2670QM CPU 2.20GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz jakieś paskudztwa czasem? przeskanuj kompa antywirem jakimś na wszelki wypadek

 

grafika w tym lapku słaba ale na gta:SA powinna w zupelnosci wystarczyć, chociaaz roznie bywa z tymi zintegrowanymi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ala89 napisał:

nie masz jakieś paskudztwa czasem? przeskanuj kompa antywirem jakimś na wszelki wypadek

 

grafika w tym lapku słaba ale na gta:SA powinna w zupelnosci wystarczyć, chociaaz roznie bywa z tymi zintegrowanymi

Właśnie, że GTA:SA chodziło mi dobrze odkąd je pobrałem, od trzech dni coś się dzieje ale nie potrafię temu zapobiec.
Chciałem przywrócić system do tego momentu aż było okej, więc chciałem wejść w przywracanie systemu, a tam bum. Komunikat "system windows nie moze odnalezc pliku rstrui.exe, upewnij sie ze nazwa jest poprawna i sprobuj ponownie" Skanowałem antywirusami, wykrywały coś - niby usuwały a wciąż lipa i nie mogę uruchomić przywracania nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...