Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sryf

Nie wykrywa karty graficznej

Polecane posty

Witam jestem posiadaczem karty graficznej GTX 780 EVGA, karta spisywała się doskonale przez jakieś 3 lata i po tym okresie dosłownie umarła z dnia na dzień. Włączam komputer i nagle jest problem z odpaleniem systemu, kiedy się już włączył był pełen czerwonych pikseli, albo działał przez 1-3 min i robił się czarny ekran(nadal są takie objawy). Tak więc dokładne czyszczenie karty, nałożenie nowych past zrobione, problem bez zmian. Oddaje na serwis (Optimal), karta działa, wyczyścili nałożyli nowe pasty 50 zł nie moje, ale prawda komputer tam przywiozłem i prawda działa, gry działają wszystko okej. Ta radość trwała około tygodnia, kiedy karta graficzna bez powodu znów złapała poprzednie objawy. Poprosiłem znajomego żeby sprawdził na swoim sprzęcie i jest dosłownie to samo, ogólnie karta nie jest wykrywana nawet przez system. Moje pomysły się już kończą i teraz z nadzieją pytam, czy jest jeszcze ratunek dla tej karty, czy można ją spisywać na straty. Jeżeli potrzeba wam więcej informacji to proszę pytać uzupełnię je jak tylko będę mógł. Dziękuje, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...