Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MacClusca

Rozwiązany: Nowy router z modemem LTE

Polecane posty

Witam szanownych forumowiczów.

Planuję w najbliższym czasie sprawić sobie internet mobilny LTE od Orange. Zamierzam wybrać ofertę bez urządzenia, ponieważ nie chcę bawić się w "wypożyczanie" sprzętu od usługodawcy (wybór urządzeń nie powala).  Potrzebuję porady odnośnie dobrania odpowiedniego sprzętu - nie jestem na bieżąco z aktualną ofertą. Główny problem na który się natknąłem poszukując informacji - czy lepiej wybrać urządzenie zintegrowane (modem + router w jednym), czy raczej postawić na osobne urządzenia?

Jeśli chodzi o szczegóły:
- zakres cenowy - 300 do 500 zł. O ile się orientuję to w tym przedziale można znaleźć w miarę przyzwoite urządzenia, jednakże mogę rozważyć też nico droższe urządzenia.
- dostawca - jak już wspomniałem, Orange.
- prędkość - oferta zakłada nominalnie 10 Mb/s.
- nie planuję podłączać go do istniejącej sieci, będę jedynym użytkownikiem internetu.
- jeśli chodzi o urządzenia do podłączenia  - planuję podłączyć kablem laptopa, inne urządzenia (smartfon, tablet itp.) będę łączył poprzez Wi-Fi.
- jeśli chodzi o standardy Wi-Fi - większość moich urządzeń pracuje w standardzie N, ale preferowałbym router, które opcjonalnie pozwoli na skorzystanie z AC.
- uwagi - wspomniany już dylemat: urządzenie zintegrowane, czy osobno modem i router?

Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...