Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

(Nie)Rozwiązany: NOWY PC i problem

Polecane posty

Witam po ostatnich dyskusjach kupiłem komputer podaje parametry :

Procesor Intel core i5 6500 3,2 ghz

Karta graf MSI GTX 1060 6GB

RAM 16 GB GOOD RAM HYPER FURY

ZASILACZ COOLER MASTER 600wat

PLYTA MSI M3 gaming b150

dysk twardy 1000gb WD purple

DYSK SSD GOOD RAM 120gb

DODATKOWE CHLODZENIE PROCESORA firmy cooler mastera

obudowa cooler master

windows 10 home premium 64 bit

SUMA - 5 tys z windowsem

Wszystko fajnie tylko jest problem z jedna grą i nie wiem czyja to wina prosiłbym o pomoc chodzi o te GTA 5 , normalnie jak włączam online to wszystko działa nie ma problemów, jeżeli włączam single player to w menu myszka robi przycięcia tzn jak ruszam to po jakims czasie staje w miejscu i znow się rusza tak samo jak gram w trybie single player są takie zacięcia odetnie się i znowu da się grac nie mam pojęcia czym to spowodowane jest, GRA JEST ORYGINALNA , inne gry mi normalnie działaj np. star wars battlefront , battlefield 1 , counter strike GO, assassins creed syndicate nie ma problemów . sterowniki zakutalizowane wszystko na nowo postaownie komputer nie jest zasyfiony, na SSD mam samego windowsa . Jeżeli temat nie w tym miejscu to z góry przepraszam , mogę wstawiać screeny jak cos potrzeba pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, daramushi napisał:

Wszystko fajnie tylko jest problem z jedna grą i nie wiem czyja to wina prosiłbym o pomoc chodzi o te GTA 5 , normalnie jak włączam online to wszystko działa nie ma problemów, jeżeli włączam single player to w menu myszka robi przycięcia tzn jak ruszam to po jakims czasie staje w miejscu i znow się rusza tak samo jak gram w trybie single player są takie zacięcia odetnie się i znowu da się grac nie mam pojęcia czym to spowodowane jest...

U mnie również myszka w menu taka "przymulona" jest (a przynajmniej była, bo grałem ostatnio jakieś 2 miesiące temu). Przycięcia w trakcie gry raczej mi się nie zdarzały. W każdym razie, to raczej "uroki" tej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jeżeli chodzi o menu to dla mnie to nie problem tylko chciałbym w single player tez pograc :D i tu już jest problem bo wcześniej jak na lapku miałem to nie było takiej maniany

 

dodam ze sterwonik 378.92 mam i nie wiem czy to nie jego wina może niech ktoś się wypowie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rozumiem nie mam pomyslow szczerze bo nawet fps nie spadają trzymają się w granicy 60 -70 a w menu ponad 120

to jeszcze pytanko można jakiś sterownik dostać oryginalny co był na plycie mam plyte tylko nagrywarki nie bralem a bym pobral z neta bez aktualizacji sprawdziłbym jak działa na starym sterowniku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA pogrzebałem ustawienia wszystko płynnie chodzi zmniejszyłem rozmycie ,renderowanie jakies ustawienia zaawansowane w sumie wszystko jest na bardzo wysokich ustawieniach już nie marudzę :D 2700 mb \6100 mb wystarczy jest spoko wszelakie problemy zniknęły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałem dopytać dlaczego jak ustawie 3,5 gb w grafice gta to i wykorzystuje lekko ponad połowe dlaczego się zawiesza przecież nie wykorzystuje jej nie wiadomo jak?. Niech zostanie przy tym 2700 mb powiedzmy ze się zadowolę tylko chodzi jeszcze o to ze w pewnych momentach w roznych miejscach zetnie mi się na dosłownie sekundę i odwiesza potem dalej gram płynnie to już nie sa te mikrosciecia, tylko w wybranych momentach. No i jeszcze mam pytanie czy procesor intel core i5 6500 3,2ghz nie ogranicza tej karty?

w innych grach to wszystko działa płynnie nic nie musze przestawiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...