Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Extreme11

Problem z monitorem

Polecane posty

Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu po jakieś chwili od włączenia komputera i monitora monitor zaczyna świrować. Zaczyna się od tego, że zaczynają skakać różne linie poziome na ułamek sekundy potem ekran robi się czarny jakby się wyłączył i po chwili znowu się uruchamia i jest spokój na chwile i znowu to samo dzieje się tak czasami z 20 razy. Zwykle, jak już się uspokoi, to jeżeli tło jest całkowicie czarne to widać na nim migające kropeczki, ale tylko jak jest czarne linie natomiast czasami po uspokojeniu się jeszcze błysną na pół sekundy warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do kropek je widać na każdym tle to, co udało mi się sprawdzić to to, że ani kropek, ani linii nie widać na nagraniu, ani na screenach. Monitor ma dalej chyba sygnał z komputera, kiedy ekran gaśnie, bo kontrolka jest zielona i np, jeżeli wtedy mam uruchomioną jakąś grę lub czegoś słucham to dźwięk się nie zawiesza. Kiedyś tuż przed zgaśnięciem ekranu uruchomiłem nagrywanie i na nagraniu obraz był cały czas również, wtedy kiedy ekran zgasł dodatkowo, jeżeli np odejdę od kompa i włączy się wygaszacz ekranu i monitor zgaśnie i postoi chwile tak zgaszony to, jak wracam do kompa i zaczynam go używać to cała ta migawka monitora zaczyna się na nowo i trzeba czekać aż ustoi. Wydaje mi się, że to z monitorem się coś dzieje, ale nie jestem pewien i nie wiem, czy da się to naprawić ktoś coś wie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...