Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kazama

Rozwiązany: Słuchawki, mikrofon

Polecane posty

Witam serdecznie! Jestem kompletnie nieogarnięty w sprawach technicznych i nie potrafię sobie poradzić z tak prostą rzeczą jak podpięcie słuchawek i mikrofonu. Pierwszy problem to taki, że ani słuchawki ani mikrofon nie działają jak są podłączone do tylnego panelu w komputerze. W przednim działają, ale tutaj pojawia się drugi problem, ponieważ mikrofon wtedy wydaje ciągły dźwięk, coś w stylu bassu, który ciągle słychać. Mam kartę dźwiękową Xonar DG, a mikrofon to chyba zalman zm-mic1. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co by mi była Twoja ręka? ;)
Jeżeli wewnątrz komputera coś jest podpięte do Xonara, to najpewniej właśnie przedni panel.

18 godzin temu, Kazama napisał:

ani słuchawki ani mikrofon nie działają jak są podłączone do tylnego panelu w komputerze

Tak się jeszcze zastanawiam - chodzi o złącza na Xonarze, czy tylny panel na płycie głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej sie ze mnie przyjacielu, że głupoty pisze, ale opisze Ci to tak - mam z tyłu komputera dwa panele do których mogę podpiąć słuchawki i mikrofon. W jednym z tych paneli jest bodajże sześć wejść, a w drugim, który jest niżej, są cztery wejścia. Z przodu mam dwa wejścia. I słuchawki nie działają w żadnym gnieździe z tylu, tylko w tym jednym z przodu. Mikrofon tez nie działa w żadnym z tych tylnich, a podłączony do przodu wydaje z siebie ten "bass". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten górny z szóstką to płyta główna - tamte gniazda należą do integry, więc w tym wypadku Cię nie interesują. Cztery dolne powinny należeć do Xonara i to na nich powinieneś się skupić - najlepiej do zielonego podłączyć słuchawki, a do czerwonego mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...