Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheGhost9919

Instalacja nakładkowa Win7 64bit / BSoD 0x0000003b

Polecane posty

Mam taki problem, po przeniesieniu systemu na nowy dysk (za pomocą Clonezilli Live) niby wszystko działa, ale np nie mogę zahibernować lub uśpić komputera, bo w 4 na 5 prób kończy się to blue screenem 0x0000003b. Próbowałem hotfixów ze strony Microsoftu, różnych rzeczy znalezionych w internecie efektów brak, więc postanowiłem zrobić instalacje nakładkową w nadziei że to pomoże.
Niestety po włożeniu płyty instalacyjnej proces dochodzi do etapu weryfikacji systemu i wyświetla się następujący komunikat:
 

Quote
Nie można wykonać uaktualniania systemu Windows z powodu następujących problemów. Anuluj uaktualnienie, wykonaj poszczególne zadania, a następnie uruchom ponownie uaktualnienie, aby kontynuować.

Nie można uaktualnić z 64-bitowej wersji systemu Windows do wersji 32-bitowej. Aby wykonać uaktualnienie, uzyskaj wersję 64-bitową dysku instalacyjnego lub przejdź do trybu online, aby dowiedzieć się, jak zainstalować system Windows 7 i zachować swoje pliki oraz ustawienia.

  •  
  • Nie można uaktualnić z 32-bitowej wersji systemu Windows do wersji 64-bitowej. Aby wykonać uaktualnienie, uzyskaj wersję 32-bitową dysku instalacyjnego systemu Windows.
  Uaktualnienie systemu Windows będzie miało wpływ na następujące urządzenia i/lub programy:

 

Te urządzenia mogą nie działać prawidłowo po uaktualnieniu. Przed uaktualnieniem zaleca się zaktualizowanie sterowników dla tych urządzeń. Anuluj uaktualnienie, otwórz Panel sterowania i wyszukaj ciąg „aktualizacja sterowników urządzeń” lub przejdź do witryny sieci Web producenta urządzenia, aby wyszukać zaktualizowane sterowniki. Karty sieciowe: Karta wirtualnego miniportu WiFi firmy Microsoft

System jest 64bit, płyta też, wybieram przy tej instalacji odpowiednią wersję, a i tak się to wyświetla. Ściągnąłem nawet w ramach testów alternatywnie legalną wersję płytki instalacyjnej dla systemu 64bit i dalej to samo. Ktoś wie może co się da z tym zrobić? (ew. co zrobić z tym bluescreenem? Zaczęło się to bezpośrednio po przenosinach na nowy dysk, robiłem memtest, nic nie wykazał, próbowałem hotfixa MS stąd: Link, pomógł na kilka dni tylko, tutaj: BSoD screen screenshot z BlueScreenViewera, na początku stycznia przeniosłem się na nowy dysk, wszystkie BSoDy tam widać, na razie szczęśliwie od ostatniego jest spokój, ale też mniej używam komputera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...