Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sikor111

Problem z łączem, sekundowe przerwanie łącza?

Polecane posty

Witajcie!

Podobna problematyka była już na tym forum poruszana, jednak nigdzie nie znalazłem identycznego problemu, a wszelkie rozwiązania jakie znalazłem w innych wątkach nie pomogły.

Do rzeczy, od jakiegoś czasu, tak nagle, zacząłem mieć problem z łączem. Dokładnie rzecz biorąc problem występuje podczas gier online lub rozmów przez skype, surfowanie, czy ściąganie jest bez przeszkód. W grach problem polega na tym, że wszystko jest ok i nagle następuje krótki, acz uciążliwy freeze. W niektórych grach skutkuje to wywaleniem, w innych po prostu laguje, co jest bardzo uciążliwe. Na skype polega to na tym, że w pewnym momencie mnie ucina a obraz z kamerki staje. Po kilku sekundach wszystko wraca do normy ale prędzej przy później powraca. Po pobieżnej analizie doszedłem do wniosku, że ping cały czas jest stabilny, wszystko wygląda tak jakbym na chwilę tracił połączenie z Internetem aby po chwili znów się połączyć. Internet mam z toyi co oznacza, że nie mam dostępu do ustawień routera i o wszystko trzeba prosić dostawcę. W ten sposób zmieniłem już kanał nadawania wifi na mniej oblegany ale problem nie ustąpił. Załączam wyniki testu z WINMTR.

PS. nie wiem czy to ma związek ale ostatnio przy budzeniu laptopa ze stanu spoczynku zawsze przez pierwszą chwilę jest brak połączenia z netem z żółtym wykrzyknikiem, potem się łączy. Nie wiem czy zwróciłem na to uwagę dopiero teraz z powodu problemów czy było tak wcześniej czy może nie ma to związku w ogóle :) Aha, mój laptop to ASUS R510JK z windowsem 10, karta sieciowa to Relatek 8821AE

EDIT: Zdarza się też chwilowa utrata Internetu w laptopie.

Proszę o pomoc :)

wyniki.HTML

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...