Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

Symbol mikrofonu w prawym dolnym rogu

Polecane posty

Od dwóch dni zauważyłem, że w prawym dolnym rogu ekranu monitora podczas oglądania filmów w trybie pełno ekranowym oraz podczas grania pojawia się symbol mikrofonu oraz symbol jakby koła. Nie jest to jakoś szczególnie upierdliwie, ale da radę na to coś poradzić. PS. Z góry przepraszam, jeśli napisałem o problemie w niewłaściwym dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne GeForce Experience i funkcja nagrywania w tle - "natychmiastowa powtórka", dawniej znana jako tryb cienia. W ustawieniach udostępniania możesz edytować wyświetlane elementy bądź działanie samej funkcji (łącznie z pozostawieniem nagrywania wyłącznie na żądanie bądź całkowitym wyłączeniem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe, bo jakiś czas temu instalowałem nowe stery od Nvidii. Zobaczę, czy pomoże. Aha, zauważyłem ostatnio, że jak nacisnę kombinację alt +z to wcina mi się opcja nagrywania. Da się z tym coś z tym zrobić.

PS. Temat do zamknięcia, wyłączenie funkcji nagrywania spowodowało, że po naciśnięcie kombinacji alt+z nie wyświetla mi się ekran nagrywania, symbol mikrofonu też zniknął. Dzięki Minamir za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...