Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radeq

Rozwiązany: Problemy z geforcem GTX 1070.

Polecane posty

Witam, zakupiłem nową kartę graficzną Palit geforce GTX 1070 Gamerock. Po zamontowaniu w komputerze system wykrył nową kartę, wszystko odbyło się bez problemu. Zainstalowałem najnowsze sterowniki, karta działa, ma zasilanie, jednak mimo to nie mogę uruchomić żadnej gry lub benchmarka. W menadżerze windows także widzi kartę, ale przy włączaniu gier pojawia się komunikat, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań. Nadmienię, że na starej grafie GTX 770 także od Palita wszystko działało. Gdy uruchamiam 3d MArka dodatkowo pojawia się komunikat, że moje GPU nie ma wystarczająco VRAM i wymagane jest GPU kompatybilne z DX 11. Ktoś może mi podpowiedzieć w czym problem. Oprócz powyższej karty mam i5 4690, 12GB ram, płyta główna MSI B85-G43, Windows 7 64 bit.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za podpowiedź. Próbowałem kilkukrotnie przeinstalowywać sterowniki i nic to nie dawało, ale w końcu za którymś razem, po kolejnym restarcie komputera wszystko ruszyło. Gry już działają, 3d Mark także wszystko wykrywa. Faktycznie musiał być jakiś błąd przy sterownikach. Temat do zamknięcia, dziękuję jeszcze raz za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radeq Jeśli tylko je przeinstalowywałeś, bez wcześniejszego dokładnego usunięcia (np. za pomocą DDU), to i tak mogły zostać jakieś śmieci po starej karcie, mimo iż wszystko wydaje się działać. Dla pewności warto użyć DDU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...