Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mefu720

Jakie są wasze opinie o UPC ConnectBox?

Polecane posty

Jutro przychodzi do mnie serwisant który będzie wymieniał Dekoder MediaBox razem z Modemem na "coś nowszego".

O nowym Dekoderze nie mam pojęcia, natomiast nowy Modemo-Router to "UPC ConnectBox". Aktualnie i od wielu lat posiadam Cisco EPC3212 + Własny Router. 

No i pytanie do osób które już mają to urządzonko, jak wygląda konfiguracja i jak się to w całości sprawuje? 
Słyszałem, że w tych nowszych urządzeniach od operatorów trzeba prosić o dostęp by zmienić jakieś podstawowe ustawienia, co mnie szczerze odrzuca. I czy jest może opcja by "wyłączyć" tą część która jest Routerem, a następnie podłączyć swój własny, i ConnectBoxa traktować zwyczajnie jako sam Modem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Connect Boksa (Compal CH7465LG-LC) od pół roku i póki co sprawuje się całkiem nieźle. Żadnych większych problemów z nim nie miałem - przez WiFi wyciągam pełną prędkość połączenia internetowego (250/20 Mbps). Wcześniej też miałem układ modem+router, ale po wymianie na Connect Box zrezygnowałem z routera. Raz tylko nie mogłem się zalogować do panelu administracyjnego, ale wyłączenie i ponowne włączenie rozwiązało ten problem. Można go przełączyć w tryb modemu.

Jakie zaawansowane opcję Cię interesują?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...