Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewy11

Problem z Dzwiękiem

Polecane posty

Witam.

Mam pewien problem a mianowicie jak w tytule chodzi o dzwięk. Dokładniej to chodzi o dzwiek w grach typu Battlefield 3/4, Nfs Shift2 Unleashed. Normalnie w systemie mam dzięk gdy włączam muzyke na YouTube dzwięk tez jest tak samo np jak w grze Counter-Strike Global Offensive. Próbowałem juz aktualizowac sterowniki i nic nie pomaga nawet odinstalowałem je po ponownym uruchomieniu systemu zainstalowały sie sterowniki automatycznie lecz bez jakiej kolwiek poprawy. Pomóżcie :( Tak mi sie tez wydaje że dzwięk w niektórych grach znikł po aktualizacji karty graficznej... Ale w sumie co ma karta graficzna do dzwięku ? :/

System to :

Win 10 Home 

64 bitowy system operacyjny , procesor x64

Komputer ( Laptop): MSI

Procek: Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz  2.60GHZ

8GB RAM

Karta Nvidia GTX 960M

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna może wysyłać dźwięk przez HDMI/DP. I pewnie gra wysyła dźwięk do złego wyjścia - wysyła go na HDMI zamiast do karty dźwiękowej.

Nie mam teraz pod ręką Windowsa, więc piszę z pamięci:

- kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę głośniczka w tacce systemowej (oboko zegara);

- kliknij Urządzenia odtwarzające dźwięk (lub coś takiego);

- w oknie, które wyskoczy kliknij prawym przyciskiem myszy na urządzenie, z którego chcesz korzystać i kliknij opcję ustaw jako domyślne.

Powinno pomóc.

Niektóre gry mają również wybór wyjścia w swoich opcjach, w takim przypadku musisz to zmienić tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...