Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

molooh

Problem z komputerem

Polecane posty

Witam mam 2 problemy z komputerem i nie wiem co mam zrobić więc proszę was o pomoc 

1 problem jest taki że ekran robi mi się czarny na sekundę dwie najczęściej robi się to jak gram i na internecie słucham piosenek i jak włącza  mi się następna piosenka wtedy ekran robi się czarny 

2 problem jest taki jak gram w gry to komputer mi się wyłącza i włącza  sam ale nie przy wszystkich np jak gram w overwatch w oknie nie wyłącza mi się lub jak gram w League of legends ale jak włączam np watchdogs lub to jest dziwne  jak mój młodszy brat chciał pograć w unturned i jak włączył ekwipunek w tej grze komputer się wyłączył i włączył.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, webtom napisał:

Może zacznij od pochwalenia się kompletną konfiguracją komputera, w tym marką i modelem zasilacza.

Pewnie nie zaszkodzi też model monitora i informacja, jakim kablem jest podłączony do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: MSI GTX970

Płyta główna: MSI Z97 GAMING5

Procesor: Intel Core i7-4790K

Zasilacz : CORSAIR VS550

Monitor:SAMSUNG (T24D310ES)

Zobaczyłem też jak zmieniam jakość filmów na Youtube to robi mi się czarny ekran 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie problem nie wydaje się wcale taki nowy (klik).

Nie powiem, żebym miał jakiś pomysł - może spróbuj przeinstalować sterowniki (po normalnym odinstalowaniu użyj DDU)? Ewentualnie sprawdź, czy problem nie występuje na integrze - a nuż winny jest monitor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pewnie wyłączenie akceleracji sprzętowej w przeglądarce pomoże, ale w takim przypadku skoczy obciążenie CPU. Można też sprawdzić, czy to samo będzie się działo jeśli będziesz używał innych przeglądarek. Innych pomysłu poza żonglerką sterownikami nie mam. To jest znany problem i wcale nie musi to być błąd karty lub sterowników, ale również systemu lub przeglądarki.

2. To już jest nieco większy problem. Sprawdź, czy BlueScreenView znajdzie jakieś zrzuty pamięci i jeśli tak, to wrzuć screen z tego programu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...