Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MirasPL

Błąd systemu GalaxyClient.exe

Polecane posty

Witajcie!

 

Dostałem ostatnio klucz do zamkniętej bety GWINTa. Ucieszyłem się i zabrałem się za pobieranie lunchera platformy GoG. Pobrałem i zainstalowałem bez żadnych przeszkód i próbuję odpalić a tu wszystko zepsuł błąd widoczny poniżej.. No niestety nie mam pojęcia. Przeszukałem liczne strony i fora ale nic nie pomaga.

 

Nie wiem jakie specyfikacje systemu mam podać ale dodam że Windows'a 7 Home Premium. Sterowniki zaktualizowane praktycznie do wszystkiego no i no.. hmm rejestr też przeczyściłem CCleanerem. Wie ktoś coś na ten temat? Miał ktoś? Pomóżcie proszę was bardzo

.image_70630 (1).jpg

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje.

 

 

 

image_70630 (1).jpg

image_70630.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest aktualny (wymagany jest przynajmniej SP1, ale prawdopodobnie potrzebne będzie jeszcze parę późniejszych łatek)?

Ten błąd oznacza, że nie masz zainstalowanego właściwego pakietu Visual C++ Redistributable. Z tego co się orientuję Gwint potrzebuje pakietu Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012. Sam klient Galaxy wymaga pakietu, który wrzucił Irenez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie. Tak tak wszystkie aktualizacje po instalowane. Visual C++ jest zainstalowany i również nie śmiga :/ Powiem nawet więcej znalazłem jakiś program do instalowania (i niby rozwiązywanie tego problemu) no ale także klapa. Program nazywał się AiORuntime czy jakoś tak . Hmm na pewnym forum czytałem że potrzebny jest Visual C++ 2015 no i owy instalator pobrałem.. niestety tu tkwi kolejny problem..  Odpalam wszystko się pięknie instaluje i wyskakuje to.. W instalatorze (tym AiO) też wyskakiwał błąd że nie da się tego zainstalować. Jeszcze dodam że własnie przy instalacji Visual C++ w GoG Galaxy ( chodzi mi jak instalowałem GoGa) to długo muliło ale później poszło. 

6418184800_1477068777.jpg

No czytam dalej że trzeba pobrać powyższy dodatek do systemu SP1. Pobrałem (chociaz nie wiem  czy dobrą wersje. jest więcej wersji tego dodatku czy tylko jedna?) no i wyskoczył mi kolejny błąd.

SP1.png

Dodam jeszcze że jest na wersje 64-bitową więc powinien śmigać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...