Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Słuchawki - Mikrofon

Polecane posty

Witam. Mam problem z moimi słuchawkami (GENESIS HX55) kupionymi 3 miesiące temu. Chodzi o to że wcześniej jak podłączałem je do laptopa Lenovo Z51, to po prostu działały i wszystko było wporządku, oczywiście słuchawki nadal działają, tylko jak słucham czegokolwiek np. na YT czy muzyki w windowsie to strasznie cicho jest wokal a muzyka leci tak jakby była w jakimś pomieszczeniu gdzie echo się rozchodzi. Sterowniki przeinstalowywałem już 10 razy oczywiście pobrane ze strony producenta http://genesis-zone.com/pl/product/hx55-sluchawki-dla-graczy/ . Ściągnąłem te sterowniki i pojawił się nowy program w którym troszeczkę pogrzebałem i znalazłem opcję w urządzenie wyjściowe i tam jest balans dB więc jak dam reset tak jakby był oryginalny to jest właśnie te echo jeśli jedno ustawie na max a drugi maksymalnie na minimum to wtedy działają normalnie , sęk w tym że za każdym razem kiedy podłączę słuchawki muszę to przestawiać. Jakaś rada?. Wcześniej nie trzeba było nic robić. No i została opcja cichego mikrofonu , jak gram przez Internet ze znajomymi to słyszę ich świetnie a oni mnie nie słyszą prawie wql, nawet raz kumpel wpadł i sprawdziłem siedząc obok niego że mnie wql nie słychać , dodam ze mikrofon jest ustawiony na max głośność więc nie wiem w czym problem . Nawet ustawiłem żebym sam siebie słyszał to dopiero jak krzyknę w mikrofon bezpośrednio trzymając go przy ustach wtedy coś tam słychać. Dodatkowo pozaznaczałem opcję które powinny wzmocnić mikrofon. Z wszystkiego wrzucam zdjęcia pod moim tematem. Z góry dziękuje za pomoc :) 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt tego pomieszczenia mam ogarnięty tylko ze te dB trzeba przestawiać a przestawiłem na ch8 to dalej trzeba te dB wiec dobra niech zostanie tak jak jest skoro gra dobrze na jednym zmniejszonym suwaku, tylko jest problem z mikrofonem to nie jest możliwe żeby tak cichutko był

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...