Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Bonusy

3. Kod do serwisu eTutor o wartości 116 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego.

2. Kod bonusowy o wartości ponad 15 euro do gry Galactic Junk League.

1. Kod dostępu do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Kod ten pozwala również dostać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (http://www.cdaction.pl/news-48442/gwint-wykorzystaj-kod-z-cda-otrzymaj-pierwszego-wiedzmina-na-gogcom.html)

Pełne wersje

3. Rayman 3: Hoodlum Havoc ENG

2. Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow PL/ENG

1. Child of Light ENG (Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 'DRM Free' to gra BEZ DRMu (czyli taka, która musi być na płycie bo nie ma klucza aby ją pobrać z neta) a sam DRM to przypisanie do jakieś platformy. DRM = Digital Rights Managment, czyli cyfrowe zarządzanie prawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregi312 napisał:

Ten numer z 02/2004 był pierwszym cd-a który kupiłem. W pełniakach Virtua Cop 2 i Crazy Taxi. A z recenzji może Beyond Good & Evil, skoro full ENG. Więc to może być to. 

ja też mam ten numer i mam nadzieję że nie dadzą BG&E gdyż nie dawno dawali za darmo na Uplay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandora Tommorow to jedyna odsłona Splinter Cell, która nie jest dostępna w cyfrowej dystrybucji. Podobno są z nią jakieś problemy na nowszych systemach operacyjnych, dlatego nie jest cyfrowo sprzedawana. Testowaliście tą grę na Windows 10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest z systemem tylko z nowszymi kartami graficznymi:

"The game uses lighting techniques that are no longer supported on modern hardware drivers. The extensive use of projected lighting and shadows are key to the stealth gameplay and their absence makes the game very difficult to play. No official remedy has ever been released"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ciekawe co będzie pierwszym pełniakiem :D

1 godzinę temu, Fear87 napisał:

Problem nie jest z systemem tylko z nowszymi kartami graficznymi:

"The game uses lighting techniques that are no longer supported on modern hardware drivers. The extensive use of projected lighting and shadows are key to the stealth gameplay and their absence makes the game very difficult to play. No official remedy has ever been released"

NVIDIA GeForce 610M (tak, wiem, że to shit) nie ma żadnych problemów z działaniem tej gry. Ale ta karta jest na Fermi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...