Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felo0000

Wielokrotne odgłosy błędu w tle, ASU_MSI_TRAN

Polecane posty

Cześć wszystkim - ostatnimi czasy w moim PeCecie zwróciłem uwagę na dziwną i momentami wkurzającą przypadłość - Co chwilę z głośników wydobywa się odgłos błędu. Nie ważne czy piszę, pracuję, gram, przeglądam internety. Bez powodu. nic nie wyskakuje, nic sie nie otwiera, nic nie spowalnia, żadnego logu, po prostu nic. Komp przeskanowany, żadnego śmiecia mi nie wykryło.

Zacząłem szperać i oglądać podgląd zdarzeń, za każdym razem kiedy dźwięk znowu się odtworzy. Jedyne co znalazłem i co zgadza się godzinowo z dźwiękami to takie zapisy:

 

1. Rozpoczynanie transakcji Instalatora Windows: ASU_MSI_TRAN. ID procesu klienta: 1588. (źródło MSIInstaller, identyfikator zdarzenia 1040)

2. Kończenie transakcji Instalatora Windows: ASU_MSI_TRAN. ID procesu klienta: 1588. (źródło MSIInstaller, ID 1042)

3. Pomyślnie utworzono punkt przywracania (Proces = C:\Windows\system32\msiexec.exe /V; Opis = ASU_MSI_TRAN). (źródło SystemRestore, ID 8194)

 

O co z tym chodzi? Czy to coś groźnego? Mam wrażenie, że pojawia się coraz częściej (uśredniając co ok. 2h, raz częściej raz rzadzej). Komp był składany tutaj na forum, od dwóch lat gra i bucy, nic się z nim nie działo, nie jest też zasyfczony zbędnymi programami. Patrząc w przeszłość zaznaczę jeszcze, że ID procesu klienta jest za każdym razem inny.

Grafika GTX970, i5 4590, płyta to MSI. Szczegóły systemu macie w DxDiagu w załączniku. 

 

DxDiag.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...