Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

aktualizacja Windowsa 7 do 10 - Error 3005 1450 (procesor nie obsługiwany)

Polecane posty

Witam (nie wiem czy dobry dział trafiłem)

Zacznę od poczatku. Grałem sobie ostatnio w Dead by daylight (steam) i od kilku dni wyskakuje mi błąd easyAntyCheat error 30005 o kodzie 1450. Probowalem juz roznych sposobow. urochamiac gre w zgodnosci, reinstall i nic nie pomaga. Podobno aktualizacja SP1 pomoze, ale nie moge jej zainstalowac nie wiedziec czemu "szukanie aktualizacji" w nieskonczonosc.

Wiec chcialem zaaktualizowac go do win 10 (co robilem juz kiedy bylo to darmowe), ale teraz wyskakuje mi, ze moj procesor nie jest obslugiwany (NX) chociaz nic nie zmienialem

rece mi już opadają. Aktualizacje automatyczne nie działają, jak pobiore je recznie to laduja sie w nieskonczoność. Prosze pomóżcie :(

 

Dodam jeszcze że taki GWINT na GOG galaxy nie chce sie zaaktualizować bo uwaga "mało miejsca na dysku" chociaż mam 2 Tb ... i 90% puste :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest wpis z błędu Dead by daylight:

GameID: 83 (32bit)
Windows Version: 6.1 (Build 7601)
Error Code: 30005
Error Msg: StartService failed (1450)
Process Exit Code: 0h
UUID: e41610f2-6d62-c53e-d38b-4abb0a7d0800
Processes list:
ambspisyncservice.exe
audiodg.exe
avp.exe
avpui.exe
conhost.exe
csrss.exe
ctaudsvc.exe
deadbydaylight.exe
dwm.exe
easyanticheat.exe
explorer.exe
galaxyclient helper.exe
galaxyclient.exe
ksde.exe
ksdeui.exe
lsass.exe
lsm.exe
lws.exe
nvcontainer.exe
nvdisplay.container.exe
nvidia share.exe
nvidia web helper.exe
nvoawrappercache.exe
nvspcaps64.exe
nvtelemetrycontainer.exe
nvtray.exe
nvwirelesscontroller.exe
nvxdsync.exe
origin.exe
originwebhelperservice.exe
qtwebengineprocess.exe
ravbg64.exe
ravcpl64.exe
rundll32.exe
searchfilterhost.exe
searchindexer.exe
searchprotocolhost.exe
services.exe
smss.exe
sound_blaster_x-fi_mb_cleanup.0001
spoolsv.exe
steam.exe
steamservice.exe
steamwebhelper.exe
svchost.exe
taskhost.exe
volpanlu.exe
wininit.exe
winlogon.exe
wmpnetwk.exe
xfastusb.exe
xmblicensing.exe
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się zaktualizować windowsa dzieki czemu problem zniknął. Winny był antywirus który jakims cudem blokował aktualizacje... :/

 

PS. tak jak na win 7 menager zadań pokazywał dobrze użycie procesora, tak teraz na win 10 zpowrotem mam 100% użycia. Temat do zamkniecia

 

PS2 Swoją drogą Microsoft ładnie leci w Ch** utrudniając aktualizacje systemu, a jesli nawet sie uda to na win7 nic już nie działa normalnie, albo przejdziesz na ich nowy system, albo się męcz... Wszedzie tylko kasa i kasa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, ze aktualizacja systemu np SP1 nic nie daje bo jest tak samo beznadziejnie jak było + możesz zainstalować jakis program ktory nie byl obslugiwany. Pomimo ze win 10 ma wyzsze wymagania niz 7 to komputer chodzi mi o niebo lepiej. Kiedys na win7 wszystko smigalo, teraz nie da sie pracowac... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po SP1 było jeszcze mnóstwo innych aktualizacji i je również warto by było jednak najpierw poinstalować i dopiero wtedy oceniać. Usługa aktualizacji Windowsa zawsze potrafiła mulić kompa i to dotyczy tak Windowsa 7, jak i Windowsa 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...