Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thorinbur

Big Mutha Truckers

Polecane posty

Długo szukałem tematu o tej grze, ale ponieważ nie znalazłem więc tworzę nowy. Mam spory problem z odpaleniem tej gry (wersja z CDA)(Kiedyś mi chodziła, ale na peciecie, teraz Lapek strasznie się buntuje)

gra wywala się z błędem:

Program bmt.exe przestał działać

Wyszukaj rozwiązanie w trybie on-line

Zakończ działanie aplikacji

W zakładce więcej info jest

Nazwa zdarzenia problemy: APPCRASH

.

.

.

Nazwa modułu z błędem msvcrt.dll

...

Wiem, że gra jest świetna i bardzo chciałbym w nią pograć. Teraz najważniejsze:

Mój system:

MS Windows Vista 32bit.

Intel Core Duo 2x2.0 Ghz (Kombinowałem już z ustawianiem koligacji, ale cięzko to zrobić przed odpaleniem programu a po już nie ma poco, bo prawie od razu mam ekran z błędem)

1 GB RAM (Wiem Vista + 1 GB RAM to samobójstwo, ale ja tam Gears of War na tym odpaliłem :P)

NVidia GForce 7300 Go z dość nowymi sterownikami, że mi Gears of War chodzi więc nowsze sterowniki nie pomogą (chyba że starsze)

Tryby zgodności też nie pomagają (przy trybie z godności z win 98 i 95 gra zamiast się uruchamiać uparcie wyświetla ekran ustawień, dla wyższych bez różnicy z wyłączonym trybem zgodności.) System mam w miare aktualny (raczej staram się krytyczne poprawki instalować. Kopiowałem plik msvcrt.dll z win32 do katalogu z grą, a także ściągnąłem do tego katalogu z intrnetu jakąś inną wersje tego pliku, instalowałem patch od cenegi. Jeszcze jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...