Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrPepka

Problem ze sterownikami do telefonu (i tabletu)

Polecane posty

Mam problem

W telefonie (i w tablecie) w opcjach programistycznych w opcji wybierz konfigurację usb mam do wyboru opcje

MTP

PTP

RNDIS

Audio Source (w tablecie to się nazywa źródło dźwięku)

MIDI

Problem w tym, że opcja Audio Source nie działa. Kiedy ją wybieram to system wykrywa telefon (lub tablet) jako kartę dźwiękową jednak w menedżerze urządzeń wyświetla się błąd 10 przy obu urządzeniach. Szukałem w Google, ale nigdzie nie mogę znaleźć sterowników. Po wyborze ostatniej opcji (MIDI) oba urządzenia są wykrywane jako karta dźwiękowa w menedżerze urządzeń brak komunikatów, ale na liście urządzeń do odtwarzania dźwięku nie wyświetla się ani telefon ani tablet. W Google nie ma rozwiązania problemu (natrafiłem jedynie na tematy w których ludzie mają ten sam problem, ale nie ma nigdzie rozwiązania). Wiem tylko tyle, że na linuxie podobno to działa a na windowsie nie. Telefon to LG G3 a tablet to Sony Xperia Z4. Obydwa są na androidzie 6.0. System który mam w komputerze to windows 8.1. Mam nadzieję, że opisałem zwięźle i na temat, ale gdyby czegoś brakowało to mogę dopisać. Czy ktoś ma podobny problem (lub miał)? Czy zna ktoś rozwiązanie?

Aha i próbowałem aktualizować sterownik przez menedżer urządzeń, ale jest to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...