Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Windows 10 zjadł pulpit i menu start, nie chce oddać

Polecane posty

OK, a zatem dzisiaj podczas odpalania windowsa pojawił się dość nieprzyjemny błąd: kilka chwil po zalogowaniu znikły wszystkie ikony pulpitu poza koszem, a menu start przestało się otwierać. W toku półgodzinnego dłubania ustaliłem, że:

folder C:Windows\system32\Config\systemprofile\ albo jest pusty, albo tylko pokazuje się pusty (system ciągle krzyczy, że C:Windows\system32\Config\systemprofile\Desktop nie istnieje, albo brak dostępu).

przywracanie systemu się wywróciło: narzędzie pokazywało dyski C:\, D:\ i "C:\ (Brak)" i przywracanie włączone było tylko dla tego ostatniego. Po chwili grzebania ten drugi dysk C:\ znikł wyrzucając błąd o nieprawidłowej nazwie woluminu

gdy chciałem odpalić Operę, ta stwierdziła, że nie może utworzyć profilu użytkownika ze względu na brak uprawnień użytkownika (jestem na koncie administratora!)

namierzyłem przez wyszukiwarkę jeden z plików, które miałem na pulpicie - otworzył się normalnie, ale kiedy chciałem Otworzyć lokalizację, pokazał mi się pusty folder "Desktop"

Windows Update twierdzi, że nic nie pobierał i nie aktualizował, ani wczoraj, ani dzisiaj.

co dalej? Gdy wrócę z pracy myślę jeszcze odpalić SFC /scannow jeśli pod windows 10 ta komenda nadal działa. Czego mogę jeszcze spróbować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...