Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leniwy

Karta Sieciowa - TL-WN722N

Polecane posty

Witam, jestem posiadaczem tej karty sieciowej od jakiegoś roku - na samym początku większych problemów z nią miałem, dopiero po kilku miesiącach owe się pojawiły. Zawsze kończyło się to BlueScreenem. Na samym początku owy niebieski ekran pojawiał się najczęściej po wybudzeniu komputera z trybu uśpienia. Przez ostatni miesiąc, może dwa owe bluescreeny zaczęły występować teraz tylko jak wyjmie ową kartę z wejścia USB (a czasem jestem do tego zmuszony, ponieważ owa karta przestaje "działać", tzn. nie pokazuje żadnych sieci bezprzewodowych - nie wiem jak to wygląda w menadżerze urządzeń). Problem ten występuje zarówno na Windows 7 jak i Windows 10. 

Co obecnie próbowałem zrobić:

- na nowo instalacja sterowników z płyty która była dorzucana do owej karty,

- instalacja sterowników pobranych bezpośrednio ze strony producenta.

- na owym bluescreenie widać informację o athurx.sys - po wpisaniu tego w google okazuję się, że niebieski ekran wynika ze sterowników do Atheros Network Adapter. Na samym początku nic takiego w ogóle nie widniało w moim systemie. Po zainstalowaniu najnowszej wersji tych sterowników problem nie zniknął.

Poniżej zdjęcie owego BSOD:

http://imgur.com/a/HWsFY

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam siódemkę, nie 10. :)

Jeśli chodzi o inne wersje sterowników to na ich stronie więcej już nie ma - spróbuje pogrzebać jeszcze na necie, może coś znajdę. 

Jutro sprawdzę jak to wygląda w przypadku innego komputera. Przy okazji skontaktowałem się z pomocą TP-Linka zobaczymy czy oni coś na to poradzą. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...