Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba11451

Problem z adblockiem

Polecane posty

Witam

Miałem kiedyś zainstalowanego adblocka lecz po jakiś paru dniach stwierdziłem że jest mi nie potrzebny więc go usunąłem (odinstalowałem z przeglądarki i usunąłem z dodatków Mozilla Firefox)

Lecz mimo że nie posiadam go to na każdej stronie wyświetla się komunikat żebym go wyłączył problem w tym ze go w ogóle go nie mam.

Próbowałem zainstalować inne przeglądarki i na innych przeglądarkach jest to samo.

Usunąłem piliki cookies lecz to też nic nie dało ;/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edmunda

Prosze Cie, czy Ty w ogole wiesz, co piszesz? Z opisu problemu mozna wywnioskowac, ze problem wystepuje od jakiegos czasu, a nie sadze, zeby komp chodzil 24/7. Pomoc w rozwiazywaniu problemow sprzetowych na forum jest jak najbardziej pozadana, ale doradzajacy maja to robic z sensem, a nie nabijac sobie licznik postow dajac infantylne wskazowki. 

@kuba11451

Wyglada na to, ze Adblock pozostawil jakies slady po sobie w systemie. Przydaloby sie wyczyscic rejestr systemowy z niepotrzebnej zawartosci, np. CCleanerem. Posprawdzaj tez wtyczki w przegladarkach, sprobuj kolejno je wylaczac i na biezaco sprawdzaj, czy problem dalej wystepuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...