Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredos2001

Zmiany regionów sprzętu.

Polecane posty

Witam, 

dawno mnie na forum nie było, ale postanowiłem zwrócić się z prośbą o pomoc. Mam problem ze zmieniającymi się co jakiś czas regionami z PL na DE. Oczywiście kończy się to zmieną regionów urządzeń jak TV czy też odtwarzacza bluray podłączonych do sieci, przekierowywaniem wszelakich stron (głównie VOD, bo to są głównie strony które są ograniczone pod względem regionów z których korzystam) na wszystkich urządzeniach na DE... Wiadomo o co chodzi.  

Sprawdzając lokalizację IP, ciągle mam PL. 

Problem ten występuje wręcz od samego początku od kiedy zmieniłem operatora. Do modemu nie mam dostępu, także nawet nie zdążyłem tam nic nabroić :). Dlatego chciałbym się dowiedzieć od was co w ogóle może byc przyczyną tego typu problemów. Gdzie region zmienia się okresowo. Raz jest PL a za jakiś czas (pare dni) znów DE i vice versa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2016 o 02:08, fredos2001 napisał:

Mam problem ze zmieniającymi się co jakiś czas regionami z PL na DE.

Twój problem nie dotyczy zmieniających się regionów sprzętu (bo co do zasady PL i DE są w jednym regionie), tylko faktu, że twoje IP jest rozpoznawane jako przynależące do puli operatora pochodzącego z danego państwa.

Możesz, co najwyżej kwestię reklamować u ISP, ew. spytać go o to, czy nie ma możliwości przydzielenia ci stałego IP (ew. IP z konkretnej puli będących w polskich zasobach operatora).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...