Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shinnnn

Czarny Ekran - Nowy Komputer

Polecane posty

Witam, ostatnio zakupiłem nowy komputer stacjonarny i powiem szczerze, że sprawia mi małe kłopoty :/ Mianowicie oglądając jakiś stream albo filmik co jakiś czas miga mi czarny ekran, pojawia się i znika, maksymalnie na 1-2 sekundy, po czym wraca do normy, zaczyna mnie to irytować. 

 

Specyfikacja mojego PC to: Procesor Intel Core i5-6600K 3.5Ghz 6MB, Płyta Główna ASRock Z170, Karta Graficzna MSI Radeon RX 470, Zasilacz Corsaoir RM550X 80+, 2x8GB pamięci Ram Corsair Vengeance LPX, do zestawu zakupiłem monitor AOC i2369Vm.  Oczywiście karta i monitor są połączone kablem HDMI. Prawdopodobnie to wina jakiegoś sterownika, bądź złych ustawień.

Co do Windowsa, posiadam W10 x64. Oczywiście pobrałem aktualne sterowniki do Karty graficznej jak i płyty głównej. Lecz zauważyłem jedną rzecz, na starszych sterownikach karty graficznej po odpaleniu na streama obraz mignął na czarno po czym działało normalnie, teraz po zainstalowaniu najnowszej wersji sterowników obraz miga co jakiś czas (jest to bardzo losowe, czasem raz na 5min, czasem rzadziej).

Zmiany idzie też odczuć w grach, np grając w League of Legends da się zauważyć skaczące fpsy od 180 do 240, lecz czasem gra jakby się zwiesza na ułamek sekundy i fpsy spadają do 40.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...