Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojt

Left 4 Dead

Polecane posty

Giery jeszcze nie mam, ale kiedy bylo demo właściwie od niego nie odszedłem przez cały tydzień. Kupuję w poniedziałek, chętnie pogram razem. Nick na steam'ie: TehJ. (tak z kropką na końcu)

W razie wątpliwości av taki sam jak tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pyknę z jakimiś ogarniętymi jednostkami, którzy wiedzą co to znaczy gra drużynowa i nie strugają rambo na "advanced" :) Kontakt via gadulec. Pisać, że w sprawie l4d bo blokuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z grających mógłby jakoś bardziej przybliżyć mi ten tytuł? Recenzja w CDA pozostawiła po sobie niedosyt (wychodzi na to, że fajne ale...w sumie to dlaczego? Być może nie da się tego jednoznacznie określić, nie wiem...), również wideorecenzja z gametrailers.com pozostawiła mieszane uczucia. Kusi mnie ta giera bo uwielbiam co-op, ale nie jestem do niej do końca przekonany. Dlaczego? Rozgrywka wygląda mi trochę na chaotyczną (te popierdzielające zombiaki i wszechobecna, ogólnie pojęta rozróba- przynajmniej na filmikach, które oglądałem). I powiedzcie, czy utrudniające rozgrywkę lagi są powszechnym zjawiskiem w tym tytule, czy raczej jest zupełnie inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellspawn miałem dokładnie tak samo :tongue: . Za namową kolegi w końcu kupiłem "L4D" i ta gra JEST PO PROSTU WYJĄTKOWA, ORYGINALNA BARDZO GRYWALNA I PRZEDE WSZYSTKIM DRUGIEJ TAKIEJ NA RYNKU NIE ZNAJDZIESZ. :) Co do chaosu to chaos soę zdarza... tylko zależy czy go w danej chwili kontrolujesz :).

Do zobaczenia na serwerach :P Mój Steam account to : SenshinPL tudzież taki sam nick w grze....... Zapraszać chętnie pogram z ogarniętymi ŻYWYMI ludźmi :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak szukacie kogoś do gry dołączcie do left 4 dead Polska. Ja znalazłem dzieki temu dużo ludzi z którymi teraz gram

Pozdrawiam i życze miłej gry

I PAMIETAJCIE NIE ZOSTAWIAJCIE NIKOGO W GRZE BEZ POMOCY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś polskie serwery?

Będą jak stworzy je Polak :/ .

Ja jestem chętny na grę.Steam ID : milo12344 . W L4D nick : MiloszeK . Chętni gry wysyłać zaproszenia na xire : milt1 ( napisać , że chodzi o L4D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wszyscy poszukuję chętnych osób do popykania w L4D . Mam około 44 osiągnięć ale nie to się liczy tylko współpraca w grze . Mój nick to : Mariuszenko .

PS. Najszybciej pogram w poniedziałek ok. 20.00 . Jeżeli data by się zmieniła to napisze na forum . Jeżeli ktoś jest chętny niech napisze na forum .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...