Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

HyperX Cloud

Polecane posty

Hej,

 

kupiłem dzisiaj słuchawki i mam problem (podobnie miałem pod koniec żywota innych słuchawek). Mianowicie przedni panel obudowy jest uszkodzony tzn. mikrofon wogóle nie działa a po podłączeniu słuchawek muzyka idzie w tle jakby tzn. słychać niektóre dźwięki a inne są wyciszone. Ponoć standardowa awaria w obudowach fractala - bywa.

 

Ale teraz...mam podlłączone na tył logitechy. Jeżeli wbiję słuchawki i podłączę bezpośrednio pod głośnik bez przejściówki z pilotem - jest ok. Po podłączeniu pilota dźwięk działa tylko na niektórych ustawieniach pokrętła (to samo miałem na fatality). Mikrofon nie działa wtedy.

 

Jeżeli podłączę słuchawki bezpośrednio bez pilota w głośnik - muzyka działa. Sam pilot ciągnę na tył obudowy i podłączam aby mieć mikrofon. Działa...ale każde naciśnięcie guzika na pilocie wywala mocnym basem/uderzeniem w czasie jego wciskania.

 

Karta muzyczna realtek - jak myślicie, czy kupno innej karty pomoże? Czy już lipa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obudowa, płyta główna i głośniki to...?

40 minut temu, kraven2000 napisał:

Mianowicie przedni panel obudowy jest uszkodzony tzn. mikrofon wogóle nie działa a po podłączeniu słuchawek muzyka idzie w tle jakby tzn. słychać niektóre dźwięki a inne są wyciszone.

Podłączasz dwoma jackami, czy jednym 4-pinowym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, webtom napisał:

A obudowa, płyta główna i głośniki to...?

Podłączasz dwoma jackami, czy jednym 4-pinowym?

 

77 Asrock Extreme 4 - HD Audio na płycie podłączone. Obudowa Fractal Design - tutaj prawdopodobnie jest problem. Wczoraj wyczytałem na różnych forach, że fractalowi siadały przednie panele. Napisałem do nich mimo, że jest po gwarancji - za tydzien dostanę nową część do podmiany.

 

Jak nie będzie szło to pewnie płyta. Podłączam dwoma jackami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...