Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amaran

Heroes of the storm i reset kompa

Polecane posty

Witam,

od jakiegoś czasu borykam się z pewnym problemem dotyczącym gry wymienionej w tytule. Mianowicie to sporadycznie bo czasami raz na tydzień, a czasem 8 razy na 10 gier po skończeniu wczytywania mapy w momencie gdy powinien pojawić się ekran gry komputer się restartuje. Bez żadnego komunikatu, BSOD'a kompletnie nic. Gdy próbuję ponownie dołączyć do gry to tak samo jak napisałem powyżej, raz się uda a raz będzie kolejny reset.

Sprawdzałem temperatury i moim zdaniem są bardziej niż w normie. Nigdy z tym komputerem nie miałem żadnych, ale to żadnych problemów. Grywałem w różne tytuły i tylko z tą grą mam takie akcje.

Poniżej zamieściłem zrzut z HW Monitora i z DxDiag by Ci co się znają rzucili okiem i napisali czy wszystkie parametry są w normie. Miałem program odpalony podczas gry gdy łaskawie się załadowała i nie było żadnych zgrzytów.

Wszystko w kompie jest zaktualizowane, Windows świeżutki, więc nie mam pojęcia o co chodzi.

W załącznikach widać większość sprzętu, ale dopiszę tylko że zasilacz to:

CM G550M 550W,

pamięć Crucial 8GB,

dysk to Seagate 1TB.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

1.jpg

2.jpg

DxDiag.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem nieco oficjalnego forum i sporo ludzi ma z tym problem.

Wiem że to dziwnie zabrzmi, ale nie masz przypadkiem możliwości sprawdzić jak działa twój komputer w przypadku Starcrafta 2? Podobno obie te gry są dosyc czułe na wszelkie problemy ze sprzętem. 

Jeżeli kwestia softwarowo-aktualizacyjna odpada, to pozostaje grafika lub zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sc2 i jak trzeba będzie to sprawdzę również i na nim czy występuję podobny problem. Nie wiem już co jest nie tak bo na obecnym komputerze grywałem już w sc2 trochę i sporo w HOTS i wszystko było ok. Dopiero od jakiegoś czasu to się pojawiło więc nie wiem czy to wina zasilacza czy grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele łatwiej byłoby zdiagnozować problem, gdybyś był w stanie wymusić BSODa na komputerze. Wyłącz automatyczny restart (instrukcja tutaj) i pochwal się tekstem błędu. Ponadto w samym HotSie możesz pobawić się z opcjami. Sprawdź co się dzieje przy skrajnych ustawieniach grafiki i/lub gdy gra jest uruchomiona w oknie. Możesz też pograć nieco w Starcrafta 2 i zobaczyć wtedy czy coś jest nie tak. Sam Blizzard przyznaje, że te dwie gry są piekielnie wymagające pod względem procesora.

Na koniec daj znać jak poszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za sugestie i zrobię to co napisałeś :-) Dam znać jak będę mieć więcej info.

Wczoraj i dzisiaj trochę grałem i bez zgrzytów. Wyłączyłem opcję automatycznego resetowania kompa, ale kilka dni temu już tego próbowałem i mimo to i tak miałem reset i do tego bez żadnego komunikatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...