Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Proponowalbym temat "Jakiej muzyki sluchacie?".Wprawdzie mozna o tym porozmawiac w dziale "O forumowiczach" .Proponowalbym dopisek typu :ze wszystkich klotni beda wynoszone powazne konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł: forum o piractwie, gdzie każdy bedzie mógł powiedziec co mysli na ten temat bez groźby bana. Albo forum: Konkurencja, gdzie mozna by sobie pogadac o innych pismach.

Piewwszy temat mógłby być nawet ciekawy, drugi to już chyba nie. O ile oczywiście nie chcemy robić czegoś takiego jak na innych forach gdzie użytkownicy muszą się dowartościowywac przez niepochlebne opinie o konkurencji. Zasada jest prosta, jak kupuję to lubię i nie ma o czym mówić na tym forum, jak nie kupuję to nie mam co komentować bo nie wiem co mam komentować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł: forum o piractwie' date=' gdzie każdy bedzie mógł powiedziec co mysli na ten temat bez gro?by bana. Albo forum: Konkurencja, gdzie mozna by sobie pogadac o innych pismach.[/quote']

O piractwie mowcie co chcecie, pod warunkiem, ze chcecie mowic zle :).

O konkurencji - albo beda bluzgi (tego nie chcemy) albo pochwaly (a za reklamy powinno sie placic :)) albo (co najprawdopodbniejsze) jedno i drugie naraz + klotnie. A potem ktos z satysfakcja zacytuje jakies bluzgi z naszego forum w odpowiedniku naszego "Schwytanego w Sieci". Krotko mowiac - same problemy. A po co sobie samemu robic problemy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O piractwie mowcie co chcecie, pod warunkiem, ze chcecie mowic zle :).

hehe to jak swego czasu temat na jakimś egzaminie w ZSRR "kto jest najznamienitszą postacią w naszej historii i dlaczego właście Lenin"

Niemniej jednak takie podejście do tematu do niczego nie prowadzi. Wszyscy zwolennicy "taniego grania" :wink: przy braku możliwości wyrażenia swoich racji nie będą w stanie zaakceptować, ba nie będą nawet w stanie, zaakceptować racji drugiej strony.

Niemówienie o czymś czy mówienie tylko żle nic nie zmieni. Dyskusja o poractwie jako zjawisku nie bylo by złe myślę. Tym bardzie że jak każdy temat wzbudzający różnice zdań można by liczyć na burzliwą dyskusje

Zawsze w końcu można by wątek zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum o piraceniu nie bedzie zle... Tylko bez roznych rzeczy w stylu "Gdzie znajde cracka do xxx albo serial do yyy" (to szuka sie w Googlu :P ) Bo moznaby np. stworzyc definicje pirata albo pogadac o roznych smiesznych rzeczach ktore robia polskie wladze w celu pokonania w/w. Ja jestem za!I mozecie liczyc na moj udzial w dyskusji:))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum o piraceniu nie bedzie zle...

Nie bedzie zle, ale nie bedzie tez i dobre - bo go wcale nie bedzie.

O piractwie powiedziano juz naprawde WSZYSTKO. I nie ma najmniejszego sensu tworzyc na tym forum watku, zeby stale sie wymieniac "argumentami" typu: "nie stac mnie" i "to nie kupuj w ogole". Piractwo doczekalo sie calego mnostwa analiz - w tym bardzo rzeczowych i profesjonalnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat,moze nie bezposrednio o piratach juz jest w dziale programy (tak mi sie zdaje).

Zawsze w końcu można by wątek zamknąć
A pozniej sluchac "jestescie tchorzami" itd.?Niby mozna ludzi olac ,ale znajac zycie kilka osob zarejerstruje sie tylko po to by poublizac ,a to tylko przysporzy wiecej pracy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Aj mam kilka pomysłów, zapakuje je w jednym poście: :D

-> ZSRR - koszmar czy marzenie?

-> Precz z Ameryką!

-> Dyskusje o witrynach forumowiczów - spełnione i niespełnione projekty

-> Przemyślenia (intrygujące nas problemy, dziwne i niezrozumiałe sytuacje, podważanie praw nauki)

-> Tematy wszelakie

-> Prowokacje historyczne powzięte z późnego średniowiecza

-> komuno - Wróć!

To tyle na razie :D . I jak, podoba się??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal będę obstawiał wątek o sporcie. Piłka nożna, kosz, siatkówka, skoki. Chyba każdy komus kibicuje i pogada o ulubionych sportowcach, czy skomentuje wynik ostatniego spotkania ligowego ukochanej drużyny. A moze się mylę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja nadal będę obstawiał wątek o sporcie. Piłka nożna, kosz, siatkówka, skoki. Chyba każdy komus kibicuje i pogada o ulubionych sportowcach, czy skomentuje wynik ostatniego spotkania ligowego ukochanej drużyny. A moze się mylę?

FAktycznie, dobry pomysł. Mimo tego ja bym w tym nie uczystniczył, sport mi totalnie wisi. Ot, czasem obejrze jak małysz skacze- nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAktycznie, dobry pomysł. Mimo tego ja bym w tym nie uczystniczył, sport mi totalnie wisi. Ot, czasem obejrze jak małysz skacze- nic więcej.

Dokładnie tak, zgadzam się. Mnie też to wisi, ale nie musiałbym czytać o tym na innych wątkach, tylko omijałbym pokój sportowy. Na tej samej zasadzie jak Anime i Manga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smoothguy

No pomysł o sportach jest niezły. Z tym, że ja bym to widział tak, że każdy wypowie się, jaki sport lubi i dlaczego. Żeby nie było "Wisła Kraków the best, a jak nie, to cię kibole zaje***" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
FAktycznie, dobry pomysł. Mimo tego ja bym w tym nie uczystniczył, sport mi totalnie wisi. Ot, czasem obejrze jak małysz skacze- nic więcej.

Dokładnie tak, zgadzam się. Mnie też to wisi, ale nie musiałbym czytać o tym na innych wątkach, tylko omijałbym pokój sportowy. Na tej samej zasadzie jak Anime i Manga.

Dokładnie. Są ciekawsze zajęcia niż sport :D .

Ale jestem za, jak widać są forumowicze interesujący się tym - dlaczego więc nie mieliby mieć swojego kącika??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł o sportach jest niezły. Z tym, że ja bym to widział tak, że każdy wypowie się, jaki sport lubi i dlaczego. Żeby nie było "Wisła Kraków the best, a jak nie, to cię kibole zaje***" :D

Wątek o sporcie przydałby się tylko mam obawy podobne do Smoothguya...

A co powiecie na wątek pt.: "Polityka czyli przynydzamy, komplikujemy życie, komplikujemy życie, przynudzamy itd." :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może: Szukam/Kupię/Sprzedam/Wymienię :)

to moze volt od razu matrymonialny topic (joke) tak na serio moe cos o kompach taki topic gdzie mozna pogadac o tworzeniu stron www programowaniu itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo doczekalo sie calego mnostwa analiz - w tym bardzo rzeczowych i profesjonalnych...

hehe ja np czytałem ostatno o tym że w pewnych działach oprogramowania jest ono tolerowane, ba nawet z lekka popierane przez producentów tego softu

Proponuje założć wątek "o szkole", jako że spora częś forumowiczów do niej jeszcze uczęszcza i raz po raz na różnych wątkach poruszane są tematy z tej dziedziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założć wątek "o szkole", jako że spora częś forumowiczów do niej jeszcze uczęszcza i raz po raz na różnych wątkach poruszane są tematy z tej dziedziny

Hehe, no wreście mielibysmy miejsce do pisanie tekstów typu "Fak skul!", "Pan xxx to xxx", "fiza sux"...urocze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...