Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Gwiazdkowy konkurs Ghosta

Polecane posty

Szukam jakichś ciekawych pomysłów na szybki konkurs Gwiazdkowy. Chodzi mi o konkurs dla możliwie dużej liczby osób. Krótki, aby potrwał tydzień do maks 10 dni, tak abym przed Wigilią zdążył wysłać nagrody.

Najfajniejsza propozycja konkursu też zostanie nagrodzona. Osoba, której pomysł mi się spodoba dostanie:

Heroes of Might and Magic III (Złota edycja) + F.E.A.R. (Platynowa kolekcja)

Na propozycje konkursu czekam do północy 7 grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieść świąteczno-gwiazdkowa z nawiązaniem do CD-Action / komputerów / gier.

Powiedzmy minimum jedna strona A4, times new roman, 12pt, pojedyncza interlinia, standardowe odstępy między znakami :-)

Pisać każdy (prawie) potrafi, więc liczy się tylko wyobraźnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim pomyśle trzeba by wyraźnie zaznaczyć, iż pomysły w stylu "Święta Smugglera" obligatoryjnie lądują w koszu .

Gdyby to było naprawdę fajnie napisane, to w sumie dlaczego nie? Ale ogólnie rozumiem o co Ci chodzi. Dlatego też napisałem wymagania objętościowe tekstu, żeby odrzucić wszystkie tego typu pomysły (IMO dość ciężko napisać coś bzdurnego, a jednocześnie odpowiednio długiego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie taki pomysł:

Tekst "święta oczami gracza" - nie ma być to opowieść (pomysł z opowieścią należy zresztą do wies.niaka), tylko coś w formie felietonu - gracze mieliby opowiedzieć czego się spodziewają na świętach, może jakie prezenty im się marzą, co im się najbardziej w świętach podoba, bądź też co ich denerwuje (np. komercyjne podejście do świąt producentów gier)...

BTW - wydaje mi się, że rozmiar prac konkursowych powinien pozwolić na umieszczenie ich w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na to...

Konkurs na najlepszy list do św. Mikołaja od gracza/czytelnika CD-A

Może i wydaje się to być śmieszne, ale zastanówmy się kiedy ostatni raz pisaliśmy taki list ;)? Z tym że to nie myć zwykły list... niezwykły list, oryginalność będzie się liczyć najbardziej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie każdy musi być zaraz zapalonym pisarzem/dziennikarzem (choć sam lubię pisać)...

Tematem konkursu może być np. "Święta z CDA" czy "Święta Gracza" (tu dopiero można by popisać się inwencją ;) np. jakiś bajeczny opis, czy superaśna fotka)

Po prostu chodzi o to, że najlepiej gdyby forma pracy mogła być w miarę dowolna np. mini-felieton, fotografia (czasami jedno zdjęcie odda więcej niż 1000 słów), ew. rysunek czy cuś :)

Może być konkurs na najoryginalniejsze 12 dań na stół wigilijny (gracza) [to też można opisać czy sfotografować] ;)

Czy "Choinka w stylu CDA"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

To może tematem pracy było by "Mikołaj też gracz" i celem było by w jakiś ciekawy sposób przedstawienie Mikołaja jako gracza np. pykającego w jakiegoś FPPsa na zawalonym listami i paczkami biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam na razie taki pomysł:

Tekst "święta oczami gracza" - nie ma być to opowieść (pomysł z opowieścią należy zresztą do wies.niaka), tylko coś w formie felietonu - gracze mieliby opowiedzieć czego się spodziewają na świętach, może jakie prezenty im się marzą, co im się najbardziej w świętach podoba, bądź też co ich denerwuje (np. komercyjne podejście do świąt producentów gier)...

BTW - wydaje mi się, że rozmiar prac konkursowych powinien pozwolić na umieszczenie ich w CDA

jakiś minifelieton(mógłby zawierać jakieś przemyślenie ale także być humorystyczny) byłby najlepszy ale trzeba byłoby załączyć list do mikołaja w którym prosimy o jakąś grę reszty się chyba domyślacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze w ciekawy sposob zaprojektowac kartke swiateczna z zyczeniami ukraszonymi zdjeciami magazynu/postaciami z gier/screenow

Zdjecie magazynu CDA w jakiejs ciekawej , zimowej scenerii ( jesli spadnie snieg) :)

Zaprojektowac w blenderze swiateczne logo CDA

Jak myslisz, co by powiedzialo tobie pismo CD ACTION w Wigilijny wieczor?- krotka konwersacja( format pracy dowolny- txt, wideo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... hmm piszę się przez dwa "m" czy trzy ? zresztą nieważne ja mam taki pomysł :

-forma textowa

-każdy napisałby jak sobie wyobraża wspólne święta w redakcji :) forma opowieści też może być w sumie nawet zalecana by była

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś ciekawych pomysłów na szybki konkurs Gwiazdkowy. Chodzi mi o konkurs dla możliwie dużej liczby osób.

Z tego chyba wynika że wszelkie formy typu obróbka filmów czy programy graficzne odpadają. Przynajmniej taka chyba była myśl przewodnia Ghosta wiec z grafiki Paint wchodzi w grę bo nie potrzebuje większego wtajemniczania się w maski, warstwy..itp. dodatki z programów graficznych. Pisanie to chyba każdy potrafi złożyć zdanie...prawda? A jeśli będzie duży rozrzut wiekowy to się zapewne podzieli na jakieś kategorie. Zdjęcia też wchodzą w grę bo chyba każdy ma cyfrówkę lub aparat w telefonie, a jak nie to może poprosić jakiegoś znajomego który takowy ma. Chociaż wydaje mi się że zdjęcia są już trochę nudne. Tak przynajmniej ja to wszystko widzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobał pomysł na okładke, też taki miałem ;)

A co do mojego pomysłu to może jakaś praca plastyczna, bądż za pomocą wszelakich programów typu Paint, Corel itp. w której narysowalibyśmy Święta w Redakcji Cda bądź Święta z CDA ;) Przecież rysować każdy umie a to dużo czasu nie zajmuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobał pomysł na okładke, też taki miałem wink.gif

A co do mojego pomysłu to może jakaś praca plastyczna, bądż za pomocą wszelakich programów typu Paint, Corel itp. w której narysowalibyśmy Święta w Redakcji Cda bądź Święta z CDA wink.gif Przecież rysować każdy umie a to dużo czasu nie zajmuje

Rysować może i każdy umie, ale efekty są różne...( a w moim wypadku nawet 5-latek lepiej to robi)

Ty może masz talent, ale osoby, które go nie mają nie będą mogły wziąć udziału w konkursie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje konkurs na zdjęcie najciekawiej przyozdobionej choinki

Przecież Ghost napisał, że chce jeszcze przed świętami wysłać nagrody. Dolicz do tego czas na przesłanie zdjęć i wybór zwycięzcy. Znasz kogoś, kto ubiera choinkę na dwa tygodnie przed świętami?

Moja lepsza połówka. Uwielbia święta. - Ghost :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...