Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomczykolacz

Źle działający przycisk otwierania centrum akcji w trayu w win 10 aniversary

Polecane posty

Czołem!

Jak wiecie Win 10 Aniversary update wprowadza sporo zmian i nowości. Jedną z nich jest przeprojektowany system powiadomień, centrum akcji i przenosząca do niego ikona. Ta ostatnia została nieco powiększona, zmieniona graficznie i przesunięta na koniec paska zadań. To właśnie z tym elementem mam problem. Po otrzymaniu nowego powiadomienia ikonka ta powinna zaświecić się na biało oraz obok powinna wyświetlić się liczba w kółku informująca ile jest nowych powiadomień. (np. 1 czy 2). Ja tej liczby nie mam. Zamiast niej jest tylko wypełniona na biało ikonka jak wcześniej przed Aniversary Update (AU). Wszyscy których znam oraz wszystkie kompy w pracy mają już win 10 AU i tam działa to dobrze a u mnie nie. Czemu? Klikałem już na ikonkę prawym klawiszem myszy i wybierałem pokazuj/nie pokazuj liczby nowych powiadomień oraz pokaż/nie pokazuj ikon aplikacji, ale bez względu na to czego nie wybiorę żadna z tych opcji nie działa i nie przynosi efektu. Szukałem rozwiązania w necie, ale nikt nie ma podobnego problemu. Win 10 AU zaktualizowany świeżo po formacie, na kompie na którym jeszcze nie było wielu programów. Coś da się z tym zrobić? Może edytując rejestr? Może zgłosić to do m$? Czekać na aktualizację, która może to zmieni? Robić kolejny format? Wolałbym nie... Program FixWin10, który mam także nie jest tu pomocny.

Co mogę zrobić?

Aha system jest ofc oryginalny, w wersji Pro, chociaż to akurat raczej nie ma znaczenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...