Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

topolowaty

Microsoft Windows Aplikacja nie odpowiada

Polecane posty

Od około dwóch miesięcy mam problem z kompem. Co jakiś czas pojawia się randomowo komunikat w okienku windowsowym "Aplikacja nie odpowiada. Jeśli zaczekasz, program może ponownie zacząć odpowiadać. Czy chcesz zakończyć ten proces?" Do wyboru są opcje "Zakończ proces" i "Anuluj". Na obrazku w spoilerze widać jak to wygląda.

Spoiler

20160805_195546_HDR.jpg

Musiałem zrobić zdjęcie, bo komputer przestaje odpowiadać w momencie, gdy pojawia się ten komunikat - można tylko ruszyć myszką. Pozostaje restart. 

Problem pojawił się u mnie 4 razy w totalnie losowych momentach na przestrzeni tygodnia - dwóch:

1. Podczas oglądania filmu na yt.

2. Odszedłem na 5 minut od kompa na którym nic nie robiłem, gdy wróciłem komunikat już był.

3. Od razu po włączeniu komputera.

4. Podczas rozmowy tekstowej przez komunikator Steama.

Próbowałem posiłkować się Google, ale ten problem właściwie się nie pojawił od kilku lat. W większości wątków osoba, która je założyła nie pisze jak rozwiązała problem. Najczęściej ludzie radzili przywrócić system, ale nie mam pojęcia kiedy dokładnie to się zaczęło.

Teraz najlepsze: 20 minut przed tym, gdy komputer wywalił mi ten komunikat po raz 4 pojawił się on też na komputerze mojej dziewczyny. 2 dni później miała ten komunikat ponownie. Dopóki działo się to raz na tydzień - dwa, to miałem to gdzieś, ale teraz, gdy w ciągu 3 dni problem wystąpił 3 razy na 2 różnych komputerach wydaje mi się to niepokojące. Jedyne wspólne programy jakie mamy i które były włączone w momencie wyskoczenia komunikatu, to Steam i Avast, czasem też przeglądarka Chrome. Ja mam Windows 7 32bit, ona 64bit. Spotkał się ktoś z tym problemem i dał radę jakoś go rozwiązać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...