Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sryf

Problem z grafiką

Polecane posty

Witam, pewnego dnia  wróciłem do domu i na ekranie ujrzałem czerwone nie wiem jak to nazwać piksele, artefakty do tego ustawiona najniższa rozdzielczość ekranu. Komputer działał sam dla siebie jakieś 7h. Pierwsze co to reset, przy starcie komputera wszystko jest okej dopiero po wgraniu systemu ukazują się czerwone malutkie paski. Także wykluczam monitor, pomysłem że sterowniki coś mi namieszały, bo przed wyjściem je instalowałem. Wgrałem sterowniki dołączone na płycie, ale bez skutecznie. Grafika chyba jest widoczna skoro instalowałem sterowniki, a do tego monitor jest do niej podłączony wejściem DVI. Komputer całkowicie wyczyściłem, kartę tak samo, pasta wymieniona. Planuję jeszcze u znajomego podłączyć kartę i sprawdzić jak u niego się zachowa. Wygrałem na nowo system, ale doprowadziło do tego że się wyłączył, wgrałem sterowniki i już aktualnie się nie włącza, wyskoczy czasami logo Windowsa, ale później tylko czarny ekran i stoi. Dodam jeszcze że kiedy jeszcze odpalał to próbowałem włączyć Diablo 3 i GTA 5 to twierdziło że nie spełniam minimalnych wymagań, tak jakby jej nie widziało. Bardzo proszę o jakieś rady które jeszcze mogą mi cokolwiek pomóc. 

Tutaj jeszcze specyfikacja:

Płyta: ASRock Z87 Pro4

Grafika: GeForce 780 EVGA

Procesor: Intel i5-4670K 3.4GHz

Zasilacz: Thermaltake smart SEAT modular 630W

Ram: 4x4Gb

Sprzęt ma 3 lata

Wydaje mi się że wszystko z ważniejszych informacji, w razie potrzeby postaram się uzupełnić.  

Zrobiłem na szybko mały test, wypiąłem grafikę i puściłem komputer z płyty, ruszył za strzałem. Teraz pytanie czy jest coś jeszcze co mogę zrobić z grafiką, czy pozostaje mi serwis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...