Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g3j

Duży spadek płynności w grach

Polecane posty

Witam. Ostatnio z niewiadomego dla mnie powodu płynnoć w grach na moim całkiem przyzwoitym PC bardzo spadła. Gry są niegrywalne. Przykładowo w wiedzmoina 3 pykałem spokojnie na średnio wysokich, a teraz mam kilka klatek. Podobnie Outlast i CS GO.Skan avastem nic nie dał, czyli raczej to nie wina wirusa. Co może pomóc ? Specyfikacja kompa 

CPU: i5-6400 

Mobo:MSI H110M PRO-VD

RAM: 8 GB DDR4 2133 MHz CL14 

HDD: WD Blue 1TB (WD10EZEX)

PSU: Corsair VS 450W

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG1 

Karta graficzna: MSI GTX 950

Napęd optyczny: Lite-On IHAS 124-14

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło o takie screeny (choć wystarczyłby sam program - Alt + PrntScr to całkiem przydatny skrót). Wiemy tyle, że problemem nie są temperatury.

Chyba najbardziej dziwią niskie taktowania karty graficznej - proponowałbym na początek odinstalować jej sterowniki, usunąć pozostałości za pomocą DDU i ponownie je zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zaraz dziwią. To jest znany bug w sterownikach NVIDII.

Jeśli zwykła reinstalacja nie pomoże, to spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki (metodę masz opisaną wyżej). Jak zadziała to w porządku, jak nie to będziesz musiał cofać się ze sterownikami aż znajdziesz taki, który działa poprawnie.

Sam problem masz opisany np. tu. Istnieje szansa, że opisane tam rozwiązanie przynajmniej częściowo pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...