Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

DEAD SPACE

Polecane posty

Czy miał ktoś coś takiego:

Po załadowaniu gry automatycznie 'celuje' mi w sufit :P Staram sie obracac kamera ale gdy tylko przestane z tym 'walczyc' od razu na sufit ...

Gralem juz 3h i takiego problemu nie mialem a tu nagle $^&@# !! (mam tylko 1 'sejva' :/ )

Jak mam sobie z tym poradzic??

PS> Dla mnie gra ŚWIETNA!! Słusznie 9+!! B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisywać można w różnych miejscach gry! Oznaczone są hologramem z aparatem i napisem zachować [ czy coś w tym stylu] możesz tam zapisywać i tylko tam

Pare postow wyzej masz odpowiedz....

Kurde ludzie niech wam się chce troche poczytać zanim napiszecie pytanie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dosyć irytujący problem z Dead Space który uniemożliwia mi grę.

W 8 rozdziale po naprawie anten wracam kolejką długim tunelem.Wagonik ma zabezpieczenie przed wypadnięciem w postaci 2 ramion.Gdy kolejka rusza ramiona zaczynają się kręcić dookoła zamiast po prostu opaść i pod koniec nie otwierają się do końca i nie mogę wysiąść.Robiłem reinstal ale nie pomogło.Ktoś ma jakieś pomysły?

Ahaa,tak dla jasności gra to oryginał.W piracie takie wariacje by mnie nie zdziwiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam mały problem z Dead Space mianowicie jestem w Rozdziale 2: Intensywna Terapia i mam problem z tą misją,w otwartej przeszczeni kosmicznej,nie wiem jak dostac się na 2 koniec pomostu. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...